Оголошення № FSM-2022-09-08 

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує усіх зацікавлених надіслати заявку з пропозицією надання послуг відповідно до нижченаведених критеріїв: 

 1. Загальна інформація про послуги:

Послуги щодо організації заходів із супроводу проходження (відшкодування витрат пов’язаних із проживанням, харчуванням, транспортом) практичної частини навчання (6 днів) для 192 добровольців з 16 громад в рамках їх навчання за програмою «Спеціальна підготовка працівників місцевої пожежної охорони та членів добровільної пожежної охорони» на території наступних областей України: Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Черкаська, Волинська з 14 до 22 вересня 2022 р. 

 1. Умови участі в Процедурі:

Участь в Процедурі Подання пропозиції на виконання послуги можуть взяти участь Виконавціякі: 

2.1. Не підлягають виключенню з Процедури; 

2.2.Мають правові підстави для надання такого виду послуг Представництву – зареєстроване підприємство (ТОВ, комунальне підприємство, державне підприємство, ФОП 3-ї групи оподаткування, тощо) 

 1. Мають досвід надання такого виду послуг в Україні не менше ніж 2 роки. 
 1. Інформація, яку необхідно подати в заявці:

3.1. Досвід діяльності як субєкта господарювання, досвід надання послуг при реалізації заходів в рамках міжнародних проєктів, досвід співпраці при реалізації проєктів щодо цивільного захистуціну послуги та перелік областей, в яких Виконавець може забезпечити надання послуги. 

3.2. Ціну послуги потрібно вказати у % із заокругленням до десятих до вказаної Замовником суми бюджету на організацію заходу в розрахунку на 1 областьЦіна послуги має включати усі витрати Замовника в рамках наданої Виконавцем послуги (у т.чбанківські витрати на проведення розрахунку з учасникамисплату податків Виконавцем відповідно до чинного законодавства).  Сума бюджету на організацію заходу з розрахунку на 1 громаду становить до 46800 грн. 

3.3. Пропозицію треба подавати у формі листа з підписом та печаткою (у разі наявності), відсканованому у форматі  PDF. 

 1. Умови співпраці та оплата:

4.1.З майбутніми виконавцями буде підписаний договір про надання послугТермін дії договору до 31.12.2022 року. 

4.2.Форма розрахункубезготівковий розрахунок. 

 1. Критерії відбору (макс. 7балів)

Комісія перевірить надіслані пропозиції на відповідність мінімальним вимогам та оцінить згідно нижчевказаних критеріїв. Кількість балів буде визначена як середнє арифметичне оцінок усіх членів комісії з вибору Виконавця, заокруглене до цілого числа.  

 1. Критерій 1. Досвід надання послуг з організації заходів – максимум 20 балів:  
 • досвід надання послуг понад 4 роки – 20 балів 
 • досвід надання послуг  від 2 до 4 років  – 10 балів 
 • досвід надання послуг менше 2 років – 0 балів 

Менше ніж 2 роки досвіду надання послуг – пропозиція буде відхилена з формальних  причин. 

 1. Критерій 2. Досвід співпраці при реалізації проєктів щодо цивільного захисту -– максимум 10 балів:  
 • наявність досвіду співпраці при реалізації проєктів щодо цивільного захисту – 10 балів  
 • відсутність досвіду співпраці при реалізації проєктів щодо цивільного захисту – 0 балів 
 1. Критерій 3. Досвід надання послуг при реалізації заходів в рамках міжнародних проєктів – максимум 10 балів: 
 • наявність досвіду надання послуг при реалізації заходів в рамках міжнародних проєктів – 10 балів 
 • відсутність досвіду надання послуг при реалізації заходів в рамках міжнародних проєктів – 0 балів 
 1. Критерій 4. Ціна – 30 балів. Критерій базується на формулі:   

Оц. = Цмін./Цпроп. * 30 балів,    

де:   

              Оц. – кількість балів, яку отримує пропозиція, заокруглена до цілого числа;  

              Цмін. – найнижча пропонована вартість; 

               Цпроп. – вартість оцінюваної пропозиції.  

Вартість послуги має бути розрахована у відсотках відносно сумарної вартості послуги та включати всі витрати, понесені Виконавцем в рамках надання послуги  Замовнику, які необхідні для виконання завдання. 

Вартість послуг понад 20% відносно сумарної вартості добових витрат на відрядження учасників заходу – пропозиція буде відхилена з формальних  причин 

 1. Подача заявки

Заявки приймаються до 12:00 год. 19 вересня 2022 р. за адресою sfplua_procurements@solidarityfund.plІнформація про результати відбору буде оголошена не пізніше ніж 20 вересня 2022 р. шляхом розміщення на Інтернет-сторінці Представництва та інформування відібраного кандидата. 

Запит не являється Процедурою зі Здійснення Закупівлі у розумінні норм Закону про державні закупівлі РП та не зобов’язує Представництво Фонду прийняти будь-яку з поданих пропозиційПредставництво Фонду залишає за собою право анулювати Процедуру Закупівлі без вибору жодної з поданих пропозицій. 

Інформація про Організацію: 

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні «Solidarity Fund PL in Ukraine» було засновано в липні 2019 року для сприяння досягненню мети, цілей і завдань Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща «Solidarity Fund PL». 

«Solidarity Fund PL» був заснований в кінці 90-х років з ініціативи Президента Республіки Польща, з метою надання допомоги країнамщо знаходяться на етапі переходу до ринкової економіки та приватного підприємництва, а також підтримки їх економічногосоціального і політичного розвиткуПротягом своєї діяльності Фонд реалізував низку проектів, у тому числі для УкраїниМолдавіїБілорусі, Казахстану та Грузії. «Solidarity Fund PL in Ukraine» займається підтримкою розвитку демократії та самоврядування в УкраїніЩе у 2014 році «Solidarity Fund PL» почав виконувати конкретні завдання в галузі підтримки реформ самоврядування в Україніщо випливають з Меморандуму про співпрацю між Польщею та Україною. 

Згода на обробку персональних даних 

Інформуємощо адміністратором персональних данихнаданих в рамках цього тендеру є Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україніакредитоване згідно з Рішенням Міністерства юстиції України від 24.07.2019 за № 357/19.4, розташоване за адресоюм.Київвул.Сирецька, буд.38, яке діє від імені Фонду міжнародної солідарностіщо є неурядовою юридичною особою, зареєстрованою відповідно до законодавства Республіка Польща з головним офісом у ВаршавівулМисловіцка, 4, 01-612. Висловлення згоди є добровільним, але необхідним для участі тендеріПерсональні дані будуть оброблятися Представництвом лише для цілейнеобхідних для реалізації процесу тендеру FSM-2022-08-01. Дані будуть оброблятися протягом періодунеобхідного для тендеру, та розгляду будь-яких претензійДані не будуть оброблятися за допомогою автоматизованих систем прийняття рішень. Ви маєте право на доступ та виправлення своїх персональних даних, право на отримання інформації про мету, обсяг і спосіб обробки персональних даних, а також право вимагати виправлення персональних данихвідкликання згоди на їх обробку або видалення, право на перенесення данихІнформуємощо з питань захисту персональних даних слід контактувати з інспектором із захисту персональних даних за електронною адресоюiod_ua@solidarityfund.pl.