Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує усіх  зацікавлених  податися на позицію довгострокового експерта проєкту «ВогнеборціВдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».  

Реалізація послуги полягатиме в методологічній підтримці роботи команди проєкту, а також розробці пілотного стандарту документації, яка стосується цивільного захисту, управління реагуванням  на надзвичайні ситуації та управління ризиками на рівні територіальної громади згідного зі стандартами, які використовуються в державах членах ЄС (disaster management and response, risk management in civil protection). Також у взаємодії з командою проєкту потрібно буде розробити пакет щодо вдосконалення правового середовища, яке стосується цивільного захисту. Невід’ємною частиною роботи буде підтримка інших експертів.

Головною метою проєкту є створення умов в територіальних громадах України для самостійної відповідальності за цивільний захист та пожежну безпеку. В проєкті відбирається від 16 до 20 громад, які отримують наставницький супровід та матеріальну допомогу в оцінці стану цивільного захисту та утворенні сучасної добровільної пожежної охорони.

Детальніша інформація доступна за посиланням.