Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує усіх зацікавлених податися на позицію експерта проєкту “Цивільний захист з добровільними пожежними командами (ДПК) для громад-партнерок Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”, USAID.

А саме: реалізація послуги, що полягає в організації заходів із супроводу проходження (відшкодування витрат пов’язаних із проживанням, харчуванням, транспортом) практичної частини навчання (6 днів, в тому числі 8 годин залік на практичне відпрацювання вправ) кількості добровольців.- до 300 осіб з 25 громад в рамках їх навчання за програмою «Спеціальна підготовка працівників місцевої пожежної охорони та членів добровільної пожежної охорони» на території Львівської, Волинської, Полтавської  областей України, рамках реалізації проєкту “Цивільний захист з добровільними пожежними командами (ДПК) для громад-партнерок Проєкту USAID “ГОВЕРЛА“.

Ознайомтеся з детальнішою інформацією про Критерії відбору та вимоги до виконавців.

Завантажити Формуляр – Додаток №1 до процедури замовлення послуги № FSM-2022-12-05.

Заявки приймаються до 12:00 год. 23 грудня 2022 р. за адресою sfplua_procurements@solidarityfund.pl., вказавши у назві листа «Пропозиція щодо FSM-2022-12-05».

 

Ознайомитися з результатами відбору.