Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує до подання пропозицій щодо надання послуг  з виготовлення брендованої поліграфічної продукції для забезпечення промоції  проєктної діяльності Представництва відповідно до технічних завдань за такими частинами послуг:

  • частина 1 – послуги з брендування паперової продукції (блокноти, папки, сертифікати, візитівки, торбинки паперові, буклети тощо);
  • частина 2 – послуги з брендування на різних поверхнях продукції (чашки, ручки, павербанки, наліпки, бейджі, банери ролл-ап, таблички, світловідбивачі, торбинки полотняні тощо).

Очікуваний термін виконання послуг: 03 травня  2023 р.– 31 грудня 2023р.

Ознайомтеся із детальнішою інформацією про Процедуру відбору та вимоги до виконавців. 

Завантажити формуляр — Додаток №1 до процедури замовлення послуги № FSM-2023-04-08.

Пропозицію просимо надіслати електронною поштою до 01 травня 2023 р. до 18:00 год. на адресу  sfplua_procurements@solidarityfund.pl,  вказавши тему листа  „Пропозиція до запиту FSM-2023-04-08 ”.

Інформація про результати Процедури буде надіслана на електронну адресу, вказану Виконавцем в пропозиції та розміщена на сайті Представництва. 

Запит не є Процедурою зі Здійснення Закупівлі у розумінні норм Закону про державні закупівлі РП та не зобов’язує Представництво Фонду прийняти будь-яку з поданих пропозицій. Представництво Фонду залишає за собою право анулювати Процедуру Закупівлі без вибору жодної  з поданих пропозицій. 

Результати відбору за процедурою замовлення послуги № FSM-2023-04-08 доступні за посиланням.