Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує усіх охочих подати пропозицію щодо надання інформаційно-консультаційних послуг в рамках впровадження проєкту “Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні”.  

Послуги передбачають надання юридичних та інших фахових консультацій Представництву та територіальним громадам з питань, що стосуються: створення, діяльності та розвитку добровільних пожежних команд і забезпечення цивільного захисту на місцевому рівні; моніторингу дотримання планів нормотворчої діяльності ТГ в сфері цивільного захисту; координування участі ТГ в конкурсі мікрогрантів в рамках проєкту. Також послугами предбачено визначення існуючих проблем розвитку системи цивільного захисту в цих громадах. 

Очікуваний термін виконання послуги: 05 червня 2023р. – 15 грудня 2023 р.   

Ознайомтеся з детальнішою інформацією щодо процедури відбору та вимог до виконавців. 

Завантажити формуляр — Додаток №1 до процедури замовлення послуги №FSM-2023-04-12. 

Пропозицію просимо надіслати електронною поштою до 23:59 28 травня 2023 р. включно на адресу  sfplua_procurements@solidarityfund.pl ,  вказавши тему листа  „Пропозиція до запиту FSM-2023-04-12”.  

 

Інформація про результати відбору буде оголошена не пізніше 02 червня 2023 р. шляхом розміщення на Інтернет-сторінці Представництва та інформування відібраного кандидата. 

Результати відбору за процедурою замовлення послуги № FSM-2023-04-12 доступні за посиланням