Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує до подання пропозицій щодо закупівлі послуги експертно-аналітичного дослідження, яке включає в себе: аналіз поточного середовища щодо можливості (та стану) замовлення соціальних послуг органами місцевого самоврядування в Україні недержавними організаціями та закладами, послуги розробки/напрацювання/пропозицій удосконалення існуючого механізму замовлення соціальних послуг органами місцевого самоврядування у недержавних організацій та закладів, часткова модерація заходів під час реалізації проєкту та підготовка публікацій на основі даних, отриманих на основі проведеного аналізу та реалізації проєкту загалом.

Очікуваний термін виконання послуги: 29 серпня 2023р. – 31 грудня 2023 р.

Ознайомтеся із детальнішою інформацією про Процедуру відбору та вимоги до виконавців.

Завантажити формуляр — Додаток №1 (посилання) до процедури замовлення послуги № FSM-2023-08-08.

Пропозицію просимо надіслати електронною поштою до 25 серпня 2023 р. до 12:00 на адресу  sfplua_procurements@solidarityfund.pl,  вказавши тему листа  „Пропозиція до запиту FSM-2023-08-08”.

Інформація про результати відбору буде оголошена не пізніше 29 серпня 2023 р. шляхом розміщення на Інтернет-сторінці Представництва та інформування відібраного кандидата.