Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує усіх зацікавлених надіслати заявку з пропозицією надання послуг щодо організації заходів із супроводу двох навчальних візитів для 25 осіб.

А саме: послуги щодо організації заходів із супроводу (відшкодування витрат пов’язаних із проживанням, харчуванням, транспортом) двох навчальних візитів для 25 осіб в Рівненську область з Волинської, Львівської та Полтавської областей України з 21 до 23 листопада 2022 р. та 25 осіб в Рівненську область з Волинської, Львівської та Полтавської  областей України з 23 до 25 листопада 2022 р. Навчальні візити відбудуться в рамках реалізації проєкту “Цивільний захист з добровільними пожежними командами (ДПК) для громад-партнерок Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”.

Ознайомтеся з детальнішою інформацією щодо про Процедуру відбору та вимоги до виконавців.

Завантажити Формуляр – Додаток №1 до процедури замовлення послуги № FSM-2022-11-04.

Пропозицію потрібно подавати у формі заповненого формуляра з підписом та печаткою (у разі наявності), відсканованому у форматі  PDF, також до нього потрібно додати реєстраційні документи та банківські реквізити.

Заявки приймаються до 12:00 год. 11 листопада 2022 р. за адресою sfplua_procurements@solidarityfund.pl., вказавши у назві листа «Пропозиція щодо FSM-2022-11-04».