Solidarity Fund PL in Ukraine

Результати дослідження потреб ринку праці в Україні

Представляємо підсумкові результати опитування роботодавців та випускників професійно-технічних навчальних закладів, проведеного у травні-серпні 2021 року. Дослідження потреб ринку праці відбулося в 10 регіонах: Вінницькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській та Чернівецькій областях.

Результати опитування є корисними для регіональних органів управління освітою та професійно-технічних училищ для планування освітньої пропозиції, а також стануть у нагоді для діяльності Державної служби зайнятості та кар’єрних консультантів. Опитування проведено Фондом міжнародної солідарності у співпраці з Державною службою зайнятості в рамках програми EU4Skills.

На сайті Державної служби занятості створена система візуалізації результатів опитування роботодавців за 2021, а також за 2020 рік EU4SKILLS | Державний центр зайнятості (dcz.gov.ua).

З результатами досліджень у областях ви можете ознайомитися за посиланнями: 

Програма “EU4Skills: кращі навички для сучасної України”, що фінансується ЄС і державами-членами Німеччиною, Фінляндією, Польщею та Естонією, має на меті підтримку впровадження реформи професійно-технічної освіти в Україні. Серед завдань Програми: підвищити ефективність реформи та покращити якість та привабливість профтехосвіти та її відповідність вимогам ринку праці, а також — модернізувати інфраструктуру та обладнання у вибраних закладах освіти. 

Перейти до вмісту