Друзі, у продовження нашого минулого допису, хочемо поділитися з вами надзвичайно корисним матеріалом від консультанта Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні Василя Кундрика.

Зокрема йдеться про покроковий алгоритм дій для створення підрозділу ДПО на базі громадської організації для забезпечення добровільної пожежної охорони. Алгоритм складається з двох частин:

  • алгоритму створення громадської організації, метою діяльності якої є забезпечення пожежної безпеки у територіальній громаді;
  • алгоритму створення пожежно-рятувального підрозділу для забезпечення добровільної пожежної охорони на базі громадської організації.

 

Відтак, громади, які бажають створити ДПК, нині мають змогу ознайомитися з чіткою інструкцією та прикладами документів, які обов’язково стануть в нагоді при юридичному та фінансовому супроводі ДПК.

Переходьте у розділ Бібліотека, аби детальніше ознайомитися з алгоритмом.

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program. Зміст цього документу не обов’язково відображає погляди Уряду Республіки Польща та Уряду США.