Новий тиждень у новому місті.
Команда Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні продовжує двотижневий марафон заходів в рамках реалізації проєкту: «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг».

Цього тижня громади-учасниці Вінницької та Житомирської областей зустрінуться з командою проєкту у м. Вінниця. Сьогодні проводяться індивідуальні консультації головного експерта проєкту Мірослава Ольчака, а 13 і 14 лютого на представників громад чекає дводенний тренінг, присвячений темі діагностики стану соціальної сфери у громаді.

Участь у заходах також дає змогу командам обмінятися досвідом та поспілкуватися у неформальній атмосфері про проблеми надання соціальних послуг та шляхи їх вирішення.

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».