Голова правління Фонду міжнародної солідарності Рафал Дзєньчоловський та Голова Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) Наталія Алюшина підписали Меморандум про співпрацю. Підписання відбулось під час зустрічі, що пройшла 11 червня 2021 року в стінах НАДС. 

 

У рамках Меморандуму співпраця сторін передбачає не тільки партнерство у впровадженні загальної схеми оцінювання CAF в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, але й більш широку співпрацю направлену на сприяння професійного розвитку державних службовців та представників органів місцевого самоврядування, і посилення спроможності служб управління персоналом в органах влади.

Співробітництво між організаціями здійснюватиметься шляхом надання експертної підтримки та обміну досвідом з Республікою Польща. Така співпраця сприятиме налагодженню плідних відносин та тісному партнерству між інституціями, що,в свою чергу, дозволить позитивно вплинути на процес реформування державної служби та органів місцевого самоврядування в Україні.

Наразі Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні вже співпрацює з НАДС в рамках реалізації проєкту «Управління якістю через застосування Загальної схеми оцінки (CAF) у публічному секторі України». Проєкт реалізується Фондом міжнародної солідарності і співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.