На початку червня в рамках проєкту «Облаштування молодіжного простору на території Миколаївського старостату Софіївської громади» директорка Софіївського Молодіжного центру Юлія Головацька провела тренінг «Голос молоді – це важливо» для молоді Миколаївського старостату.

Для місцевої молоді участь у даному заході стала важливим елементом розвитку лідерських навичок та їх подальшого залучення до суспільних процесів в громаді. Адже під час заходу учасники навчилися планувати заходи в молодіжному просторі, організовувати дозвілля та ефективно працювати в командах.

Наприкінці заходу молодь отримала домашнє завдання – визначити проблемні питання свого округу та запропонувати своє бачення їх вирішення. Наразі учасники вже виконали його та виокремили такі проблеми:

  1. Відсутність місця для змістовного дозвілля. Немає зони на відкритому повітрі для проведення культурно-просвітницьких заходів.
  2. Спортивний майданчик. На жаль, спортивний майданчик знаходиться у занедбаному стані, що унеможливлює проведення фізичних та футбольних тренувань.
  3. Обмежений доступ до сучасних технологій. Молодь потребує простору з сучасною комп’ютерною технікою.

Представники Софіївської громади зазначають, що одну з перелічених молоддю проблем буде вирішено вже зовсім скоро. А саме йдеться про облаштування простору із сучасною комп’ютерною технікою в рамках проєкту «Облаштування приміщення для роботи молодіжної ради на території Миколаївського старостату Софіївської громади». Відтак, робота по розбудові молодіжних просторів Софіївської громади продовжується!

Нагадуємо, що проєкт «Облаштування молодіжного простору на території Миколаївського старостату Софіївської громади» реалізується в рамках “Конкурсу мікрогрантів 2024/UA-DZ – Добре врядування – Проєкти 2023”. Цей проєкт є частиною “Доброго врядування”, який співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща та Програмою “U-LEAD з Європою”, спільно фінансованою Європейським Союзом та його країнами-членами: Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією.