У знак вдячності польському народові на Кіровоградщині одну з вулиць міста Знам’янка  перейменували на Варшавську.  

На початку травня Фонд міжнародної солідарності у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та за кошти Європейського Союзу, передав допомогу для подолання енергетичної кризи Знам’янській громаді Кропивницького району Кіровоградської області. 

“Ми надзвичайно зворушені  і вдячні за допомогу, яку отримали. Генератори різної потужності, пічки, одяг та взуття – істотна допомога для вимушених переселенців, безперебійної діяльності соціальних та інших закладів”, – розповіла заступниця міського голови Ліана Пересадченко. 

Відтак розчулена невпинною підтримкою польського народу, міська влада запропонувала перейменувати вулицю Глібка на вулицю Варшавську, на честь столиці Республіки Польща – міста Варшава.  Працівники Територіального центру соціального обслуговування Знам’янської міської територіальної громади, який, до речі, знаходиться на вулиці Варшавській, поділилися, що перейменування є своєрідним знаком подяки і пошани Польщі та полякам за неоціненну допомогу українцям під час повномасштабного військового вторгнення РФ.