Фонд імені блж. сщмч. Климентія Шептицького, який функціонує в рамках Фонду міжнародної солідарності, продовжує реалізацію проєкту “Програма підтримки українських дітей та жінок, постраждалих внаслідок війни в Україні – продовження діяльності, розпочатої у 2022 році”

Вже відбулося 4 засідання Комісії Фонду, де було ухвалено рішення про надання грошової допомоги 34 жінкам, що звільнені з російського полону в рамках офіційних обмінів. Кожна із них отримає одноразово по 10 000 злотих, з яких будуть відраховані податки. Також комісією затверджено заявки 39 жінок на участь у відпочинково-реабілітаційній поїздці до Польщі.

Подати заявку на отримання допомоги жінки, звільнені з полону в рамках офіційних обмінів, можуть заповнивши електронну форму на сайті https://sheptytskyfund.pl/ до 30 серпня 2023 року включно.

Програма стала результатом тісної співпраці польського та українського уряду. Її ініціатори – Канцелярія Прем’єр-міністра Республіки Польща та Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Програма фінансується Канцелярією Прем’єр-міністра Республіки Польща.