Починаючи із заснування Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні, розвиток компетенцій територіальних громад у сфері надання соціальних послуг залишається одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої команди.

Війна внесла свої корективи у сферу надання соціальних послуг, значно збільшивши кількість населення, яке потребує підтримки з боку держави. Відтак, вже існує гостра потреба у нових ефективних підходах надання соціальних послуг та підвищенні компетенцій соціальних працівників.

Аби допомогти українським громадам подолати дані виклики та покращити рівень соціального захисту населення, Фонд міжнародної солідарності розпочинає реалізацію двох проєктів у сфері соціальних послуг:

Проєкт “Академія соціальних послуг”, метою якого є розвиток навичок керівників (працівників) соціальних служб у територіальних громадах за обраними темами, пов’язаних із соціальною допомогою. В рамках проєкту, учасники проєкту матимуть змогу пройти онлайн-навчання за двома обраними напрямками.

Проєкт “Модель надання послуг неурядовими організаціями”, в рамках якого буде напрацьовано модель замовлення соціальних послуг органами місцевого самоврядування у громадських організацій, з використанням успішного досвіду країн Європейського Союзу у даному напрямку.

Запрошуємо ознайомитись з детальнішою інформацією про проєкти у розділі “Соціальні послуги”.
Проєкти фінансуються Програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.