18 червня відбулась інформаційна онлайн-сесія питань-відповідей щодо участі громад в проєкті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», який реалізується Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні. Більше, ніж 300 представників міських, селищних та сільських рад з різних областей України мали можливість отримати відповіді на питання, пов’язані з участю в конкурсі.

Серед учасників онлайн-сесії були також і представники Державної Служби України з надзвичайних ситуацій, обласних та районних державних адміністрацій, громадських організацій, комунальних установ. Такий високий рівень зацікавленості громад ще раз підтвердив актуальність напрямку пожежної безпеки для органів місцевого самоврядування.

На початку сесії всіх учасників коротко привітали від команди проєкту Лілія Атнажева та Артур Гроссман, а від Програми U-LEAD з Європою з вітальним словом до учасників звернувся старший радник Євген Духович. Більша ж частина заходу була присвячена саме відповідям на  питання  від громад. Ми зібрали найбільш поширені з них і розмістили на нашому сайті https://solidarityfund.org.ua/ua/oholoshennya/85-vidpovidi-na-poshyreni-zapytannia-faq-do-konkursu-v-ramkakh-proiektu-vohnebortsi.html

Нагадуємо, подати заявку на участь у конкурсі можна до 15 липня 2021 року включно, умови конкурсу та форма для заповнення розміщені за наступним посиланням https://drive.google.com/file/d/1639x7bfqlpTU73akOlLGIr98qnpprw7I/view

Проєкт реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми “U-LEAD з Європою” і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.