Допомога, яка надавалася в рамках діяльності Фонду імені блж. сщмч. Климентія Шептицького, який функціонує в межах Solidarity Fund PL, в 2022 році охопила представників та представниць усіх регіонів України.  Бенефіціари Фонду – жінки та діти, що зазнали негативного впливу війни, – живуть в українських містах та селах, які щодня піддаються небезпеці з боку агресора.  Інфографіка представляє регіональний розподіл отримувачів допомоги за минулий рік.
Отже, найбільша кількість схвалених заяв від жінок, звільнених з російського полону, зафіксована від представниць Донецької та Миколаївської областей – 46 та 33 відповідно, а також із м. Києва – 15 жінок. За кількістю розглянутих заяв на допомогу для дітей, які втратили батьків чи одного з них через війну, переважають п’ять областей: Київська – 184 дитини, Дніпропетровська – 158, Харківська – 129, Львівська – 123, Житомирська – 114, Київ – 143.
Програма стала результатом тісної співпраці польського та українського уряду. Її ініціатори – Канцелярія Прем’єр-міністра Республіки Польща та Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Програма фінансується Канцелярією Прем’єр-міністра Республіки Польща.