Фонд міжнародної солідарності з радістю повідомляє про завершення етапу відбору проєктів грантової програми Конкурс Мікрогрантів 2024/UA-DZ – Добре Врядування – Проєкти 2023, створеної з метою підтримки модернізації органів місцевого самоврядування України в контексті вступу України до Європейського Союзу та створення можливості для реалізації малих проєктів, які є результатом стажування представників органів місцевого самоврядування України в органах місцевого самоврядування Польщі у 2023 році. 

Загалом в рамках конкурсу мікрогрантів 2024/UA-DZ надійшла 21 проєктна заявка, 18 з них відповідали формальним критеріям і далі підлягали незалежному змістовному оцінюванню членами Оціночної комісії за наступними критеріями (максимум 100 балів): 

  • Концепція проєкту, максимум 25 балів. 
  • Управління проєктом, максимум 20 балів. 
  • Соціальний вплив та сталість результатів проєкту, максимум 20 балів. 
  • Якість бюджету та економічна ефективність, максимум 25 балів. 
  • Міжнародна співпраця, максимум 10 балів. 

На основі загальної кількості балів, отриманих в результаті індивідуального оцінювання проєктних заявок членами Оціночної комісії, був сформований  рейтинг проєктних заявок: 

Як підсумок, за результатами конкурсу Оціночною комісією було рекомендовано та керівником Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні було затверджено до цільового фінансування 5 проєктів від наступних територіальних громад: 

  • Понінківська селищна рада Хмельницької області. 

Проєкт „Екосвідома, активна молодь  – запорука розбудови Понінківської громади, як екологічної громади з ефективною системою управління відходами’’. 

 

  • Вараська міська рада (Вараський центр соціальних служб та послуг) Рівненської області. 

Проєкт ‘’Соціонавчальний простір для сеньйорів”. 

 

  • Смизька селищна рада Рівненської області 

Проєкт ”Підвищення якості надання послуг з екстреної медичної допомоги шляхом створення соціально-медичного хабу «Центр громадського здоров`я”. 

 

  • Виконавчий комітет Софіївської селищної ради Дніпропетровської області. 

Проєкт ‘’Облаштування молодіжного простору на території Миколаївського старостату Софіївської громади”. 

 

  • Тульчинська міська рада Вінницької області. 

Проєкт ‘’Вдосконалення процесів управління відходами в Тульчинській територіальній громаді,  враховуючи досвід гміни Накло над Нетечем”. 

 

Щиро дякуємо всім минулорічним учасникам “Прогами стажувань” та їх громадам за активну участь в програмі та Ваші цінні ідеї. 

Вітаємо переможців конкурсу мікрогрантів! З нетерпінням чекаємо на співпрацю та реалізацію проєктів задля досягнення спільної мети. 

 

Детальна інформація про рейтингові результати відбору буде надіслана до заявників електронною поштою на адресу, вказану ними в заявці. 

Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, пишіть будь ласка на електронну адресу: internship@solidarityfund.pl 

Проєкт Добре врядування співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща та реалізується в рамках програми U-LEAD, багатосторонньої діяльності Європейського Союзу та його держав-членів: Німеччини, Польщі, Данії та Словенії. Проєкт є частиною ініціативи «Мости довіри».