27 березня, в рамках проєкту «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом створення добровільних пожежних команд», було проведено вебінар на тему «Волонтерський менеджмент у житті ДПК та річний план діяльності команди» для громад-учасниць проєкту.

Мета заходу – ознайомити учасників проєкту з принципами розвитку, підтримки та активізації волонтерського руху в громадах та методами взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями.

Також експерти проєкту Агнєшка Пясецька та Василь Кундрик розглянули розробку плану діяльності пожежно-рятувального підрозділу для забезпечення добровільної пожежної охорони та річного плану заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та підтримки бойової і моральної готовності ДПК.

Згодом ці теоретичні знання учасники використають на практиці, аби забезпечити ефективність та сталість діяльності добровільних пожежних команд в українських громадах.

Проєкт «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд» реалізується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».