26 квітня в рамках проєкту «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад через створення добровільних пожежних команд» відбувся вебінар для громад-учасниць проєкту. Захід був присвячений обговоренню документів, необхідних для ефективної підтримки діяльності добровільних пожежних команд (ДПК).

Перед вебінаром громадам надали можливість поставити запитання експертам, аби під час заходу розглянути їх та отримати необхідну інформацію. Зокрема, питання стосувалися матеріальної відповідальності в ДПК, винагороди добровольцям, відповідальності за їх життя, документального оформлення на старті функціонування ДПК тощо.

Також експерт Василь Кундрик пояснив учасникам вебінару чіткий алгоритм подальших дій громади після реєстрації ГО для забезпечення добровільної пожежної охорони. Згодом ці рекомендації стануть в нагоді для належного юридичного та фінансового супроводу ДПК з боку громад.

Проєкт «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд» реалізується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».