Навчально-тренінгова частина проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг», яка розпочалася у жовтні 2023 року, добігає кінця.

Протягом 9 місяців команди 13 громад-учасниць працювали над створенням Багаторічних планів вирішення соціальних проблем (БПВСП). Цього тижня учасники презентуватимуть результати своєї кропіткої роботи під час підсумкових тренінгів, що відбудуться у м.Черкаси і м.Вінниця. Незабаром БПВСП також будуть винесені на розгляд і затвердження у громадах.

Варто додати, що на цьому проєкт не завершується! Вже наступного тижня розпочнеться його новий етап — грантова програма. Детальніше про умови конкурсу мікрогрантів команда проєкту розповість вже під час фінальних зустрічей з учасниками.

Крім того, на учасників чекає тренінг із психологічного здоров’я. Нагадаємо, що з метою оцінки стану соціальної сфери, команди проводили опитування серед мешканців, за результатами якого погіршення психоемоційного стану визначено як головну і спільну проблему для всіх громад-учасниць. Детальніше з результатами опитування можна ознайомитись у нашому матеріалі за посиланням.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми “Development Cooperation Partnership Program”.