Друзі, нещодавно ми розповідали про головні підсумки круглого столу на тему “Розвиток добровільного пожежного руху в Україні. Історії успіху”, який відбувся наприкінці травня, та обіцяли розповісти детальніше про унікальний шлях розвитку ДПК кожної громади-учасниці заходу.

Обіцянку дотримуємо та запрошуємо відвідати розділ “Кращі практики” сайту Вогнеборці, де ми зібрали історії громад, які беруть активну участь у розвитку добровільного пожежного руху в Україні.

Традиційно, дякуємо учасникам за цікаві виступи та сподіваємось, що їх історії надихнуть ще більше громад створити власні ДПК, зміцнюючи систему цивільного захисту на місцевому рівні.

Також, ми вже “збираємо” відповіді на найпоширеніші питання стосовно добровільних пожежних команд від наших експертів у єдиний корисний матеріал для українських ДПК, про який розповімо зовсім скоро. Тож, вогнеборці, лишаємося на зв’язку!

Проєкт Фонду міжнародної солідарності (FSM) «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом створення добровільних пожежних команд» реалізується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США.