Фонд імені блж. сщмч. Климентія Шептицького, який функціонує в рамках Фонду міжнародної солідарності, продовжує реалізацію Програми підтримки українських жінок, які були визволені з російського полону.

На своєму засіданні Комісія Фонду ухвалила рішення про надання грошової допомоги 22 жінкам, що звільнені з російського полону. Кожна із них отримає одноразово по 10 000 злотих, з яких будуть відраховані податки.

Також на засіданні рекомендували 18 жінок до участі у відпочинково-реабілітаційній поїздці до Польщі.

Подати заявку на отримання допомоги жінки, звільнені з полону в рамках офіційних обмінів, можуть заповнивши електронну форму на сайті https://sheptytskyfund.pl/. Заявки на отримання фінансової допомоги приймаються до 30 серпня 2023 року. Приймання заявок на участь у відпочинково-реабілітаційній поїздці продовжено до 31 липня 2023 року.

Нагадаємо, у 2022 році фінансову допомогу від Фонду імені блж. сщмч. Климентія Шептицького отримали 180 звільнених із полону українських жінок, 24 отримали психологічну підтримку, 19 українок взяли участь у відпочинково-реабілітаційній поїздці до Польщі.

Програма стала результатом тісної співпраці польського та українського уряду. Її ініціатори – Канцелярія Прем’єр-міністра Республіки Польща та Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Програма фінансується Канцелярією Прем’єр-міністра Республіки Польща.