Зважаючи на важливість підтримки секторальних реформ в Україні, зокрема й напрямку соціальних послуг, Фонд міжнародної солідарності розпочинає реалізацію проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг» 

Його мета – допомогти громадам комплексно вирішувати соціальні проблеми, спираючись на аналіз, планування, проєктний підхід, а також на досвід польського самоврядування у забезпеченні якісних соціальних послуг. Для участі у проєкті будуть відібрані громади з Вінницької, Житомирської та Черкаської областей, які раніше були залучені до попереднього проєкту.   

Реалізація проєкту, який є частиною Програми підтримки соціальної сфери в громадах, розпочнеться відсьогодні та триватиме до січня 2025 року.  

Протягом цього часу, команди громад-учасниць проведуть комплекс як загальних так й індивідуальних консультацій з експертами проєкту та проаналізують стан соціальної сфери в себе на місцях.  

На основі даних висновків, громади створять довгострокові плани, а також розроблять реальні проєкти, які сприятимуть вирішенню соціальних проблем у своїх громадах. Окрім цього, учасники матимуть змогу опанувати практики реалізації соціальних планів у польських гмінах під час навчального візиту до Польщі. 

Проект реалізовується за фінансової підтримки Програми польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми “Development Cooperation Partnership Program”. 

Запрошуємо ознайомитись з детальнішою інформацією про проєкт у розділі “Соціальні послуги” на нашому сайті.