В рамках проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг», 26 представників громад-учасниць Вінницької, Житомирської та Черкаської областей впродовж тижня відвідають 6 польських гмін та візьмуть участь у навчальних тренінгах.

Метою цих заходів є ознайомлення учасників з польським досвідом створення та впровадження Стратегій вирішення соціальних проблем та вивчення ефективних практик у сфері надання соціальної допомоги. Згодом команди використають цей досвід у розробці та реалізації Багаторічного Плану Вирішення Соціальних Проблем, який вони створюють в рамках проєкту.

Наразі представники громад вже відвідали перший тренінг, присвячений застосуванню методу Design Thinking у місцевому самоврядуванні, та вирушили вивчати досвід польських колег з гмін Козеніце та Блашкі.

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program.