Минулої осені за підтримки Фонду міжнародної солідарності у партнерстві з BGK та Європейською Комісією, 70 українських громад отримали пожежне спорядження для своїх добровільних пожежних команд.

Зокрема, гуманітарну допомогу, покликану посилити спроможність громад швидко й ефективно реагувати на пожежі, отримала й Кам’янська сільська рада. В рамках проєкту громада отримала необхідне повне екіпірування, евакуаційні петлі, лопати, пожежні хлопавки та драбину, а також бензопилу.

З отриманою допомогою від європейських партнерів та бажанням зміцнити систему цивільного захисту Буковинського краю, у жовтні 2023 року розпочав свою роботу підрозділ добровільної пожежної охорони у Камʼянській територіальній громаді Чернівецької області.

Відтак, від імені Фонду міжнародної солідарності хочемо подякувати Камʼянській територіальній громад, яка реалізувала ключові завдання проєкту в рамках надання даної гуманітарної допомоги, а саме збільшила залученість мешканців до місцевого самоврядування та удосконалила систему цивільного захисту “на місцях”.