Друзі, ми продовжуємо розповідати про досягнення громад в рамках грантової програми «Конкурс мікрогрантів – Україна 2023/UA-CP», метою якої є зміцнення потенціалу громад у сфері цивільного захисту.

До реалізації проєктів в рамках напрямку «Впровадження ініціатив з популяризації добровільного пожежного руху в громадах» долучилися 4 громади: Городенківська, Яворівська, Будищенська та Мостиська.

Проєкт кожної громади унікальний, проте, мета єдина – популяризація добровільного пожежного руху та підвищення рівня обізнаності населення про цивільний захист. Загалом у проєктах даного напрямку взяли участь близько 1810 осіб, а загальна вартість склала 956,9 тис. грн.

Ми б хотіли детальніше розповісти про кожен з проєктів, адже за цими “цифрами” стоїть величезна кількість тренінгів з надання домедичної допомоги та алгоритмів дій у різних надзвичайних ситуаціях, навчань для школярів та молоді, практичні заняття та роз’яснювальна робота стосовно цивільного захисту для мешканців громад.

Відтак запрошуємо до перегляду ролику про ініціативи кожної з громад.

Проєкт «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», реалізовується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми «U-LEAD з Європою» і співфінансується Програмою польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.