Запрошуємо всіх киян та гостей міста на нашу особливу виставку «Україна. Сльози війни». Тут ви побачите історії дітей, які втратили батьків під час війни, а також відверті розповіді українок, які були звільнені з російського полону в рамках офіційних обмінів та отримали підтримку від Фонду Климентія Шептицького, діяльність якого забезпечує Фонду міжнародної солідарності (Республіка Польща).  

 Виставка відбувається з 13 до 27 грудня 2023 року на залізничному вокзалі “Дарниця” за адресою: м. Київ, Дарницький район, вул. Привокзальна, 1.  

На початку грудня ми також мали можливість представити виставку у Верховній Раді України.  

Невдовзі схожа експозиція відкриється у Варшаві. 

Мета нашої виставки – розкрити трагічні та героїчні історії українських дітей та жінок, показати солідарність польського та українського народів, привернути увагу всіх небайдужих до питання подальшої підтримки тих, хто найбільше цього потребує. 

Виставка організована в рамках Програми, започаткованої урядовцями Республіки Польща та України в межах діяльності Фонду ім. блаженного  священномученика Климентія Шептицького. Загалом ця дворічна Програма дозволила матеріально підтримати 2027 дітей, які втратили одного чи обох батьків під час війни, та 218 жінок, які були в російському полоні. Для 74 таких жінок організовано відпочинково-реабілітаційні поїздки до Польщі та психологічні консультації.