Друзі, як ми розповідали раніше, в листопаді в рамках проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» відбувся круглий стіл на тему “Організаційно-правові питання системи цивільного захисту, в тому числі добровільної пожежної охорони, під час перехідного періоду до європейської системи реагування”.

До нашого заходу тоді долучилися народні депутати України, представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, добровільні пожежні команди та експерти у сфері цивільного захисту.

А відтак, предметна розмова між учасниками круглого столу перетворилася у черговий крок щодо вдосконалення організаційно-правових аспектів системи цивільного захисту.

А поки команда Фонду міжнародної солідарності продовжує свою роботу в даному напрямку, пропонуємо Вам переглянути запис обговорення та ознайомитись з презентаціями експертів

Проєкт реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми “U-LEAD з Європою” і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.