Наступного вівторка, 25 червня, о 14:00 відбудеться вебінар на тему “Промоційний супровід розвитку та активізація населення для підтримки пожежного руху”.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться розвитком пожежного руху в Україні, зареєструватися на подію за посиланням: https://forms.gle/jPaawv8MywtTQRGX7 .

Та доєднуйтеся до нашого вебінару у MS Teams: http://surl.li/unyko  .

В рамках заходу експерти проєкту “Вогнеборці” Агнєшка Пясецька та Василь Кундрик розглянуть такі теми:

  • Практики залучення різних вікових аудиторій до пожежної безпеки.
  • Практики інформування про діяльність ДПК та залучення партнерів на прикладі Польщі.
  • Фандрейзингові практики, які можуть бути актуальними для ДПК.

 

Також на учасників чекає презентація щодо важливості присутності ДПК в інфопросторі та використання комунікаційних інструментів у їх діяльності.

Наприкінці заходу всі охочі зможуть поставити додаткові питання експертам щодо розглянутих аспектів розвитку ДПК. Тож чекаємо на Вас. Долучайтеся!

Проєкт Фонду міжнародної солідарності (FSM) «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом створення добровільних пожежних команд» реалізується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США.

Більше інформації Ви можете знайти в базі знань FSM про цивільний захист на місцевому рівні – на сайті Вогнеборці  www.vognebortsi.in.ua