Наприкінці минулого тижня завершився передостанній тренінг для команд із громад Черкаської, Вінницької та Житомирської областей в рамках проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг».

Цього разу учасники презентували свої напрацювання діагностичної частини Багаторічного плану вирішення соціальних проблем, ознайомились з прикладами Стратегій вирішення соціальних проблем польських гмін, а також вивчали методику визначення цілей і завдань, алгоритм побудови «дерева цілей», формування сценаріїв розвитку соціальної ситуації у громадах.

Нині команди плідно працюють над програмною частиною документа, котрий є підготовкою до травневого навчального візиту. В рамках поїздки 26 представників громад відвідають польські гміни, де ознайомляться із досвідом колег щодо реалізації Стратегій вирішення соціальних проблем.

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».