Представляємо підсумкові результати опитування роботодавців та випускників професійно-технічних навчальних закладів, проведеного у травні-серпні 2021 року. Дослідження потреб ринку праці відбулося в 10 регіонах: Вінницькій, Дніпропетровській, Кіровоградській,  Запорізькій, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській та Чернівецькій областях.

 

Результати опитування є корисними для регіональних органів управління освітою та професійно-технічних училищ для планування освітньої пропозиції, а також стануть у нагоді для діяльності Державної служби зайнятості та кар’єрних консультантів. Опитування проведено Фондом міжнародної солідарності у співпраці з Державною службою зайнятості в рамках програми EU4Skills.

 

На сайті Державної служби занятості створена система візуалізації результатів опитування роботодавців за 2021, а також за 2020 рік EU4SKILLS | Державний центр зайнятості (dcz.gov.ua).

 

З результатами досліджень у областях ви можете ознайомитися за посиланнями:

 

Програма “EU4Skills: кращі навички для сучасної України”, що фінансується ЄС і державами-членами Німеччиною, Фінляндією, Польщею та Естонією, має на меті підтримку впровадження реформи професійно-технічної освіти в Україні. Серед завдань Програми: підвищити ефективність реформи та покращити якість та привабливість профтехосвіти та її відповідність вимогам ринку праці, а також — модернізувати інфраструктуру та обладнання у вибраних закладах освіти.

НОВИНИ

«Вогнеборці»: внесено зміни до бюджетної…

трав. 24, 2022
Фото: Суспільне Полтава Представники Державної Служби України з надзвичайних ситуацій та…

Громади отримали першу поставку спецодягу для…

груд. 30, 2021
У грудні 2021 року громади-учасниці проєкту «Вогнеборці» з 10 областей України отримали…

EU4Skills: У 8 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ШКОЛИ ОТРИМАЛИ…

груд. 28, 2021
Понад 3000 учнів початкових класів у 8 областях України вже отримали посібник з…

«Форум кращих практик»: громади презентують свої…

груд. 22, 2021
9-10 грудня в Києві відбувся «Форум кращих практик» - підсумкова конференція діяльності…