Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні шукає провідного експерта проєкту «Вдосконалення системи психологічної підтримки в громадах, що надають соціальні послуги ветеранам АТО/ООС». 

Ти організований(а), відповідальний(а), комунікабельний(а)? Готовий(а) працювати над малими задачами і рости й розвиватися в команді? Хочеш працювати в організації, що реалізовує проєкти у галузі співробітництва задля розвитку України? Тоді долучайся до нас!

Якщо маєш досвід роботи офіс-менеджером, вмієш користуватися програмами Excel, Word, MS Teams, вмієш працювати в команді з використанням «хмарних технологій», володієш українською мовою - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист українською або англійською мовою (макс. 3000 символів) до 26 березня 2021 р. на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Маєш досвід у координації та реалізації проєктів? Знаєш сферу місцевого самоврядування, державного управління або працював(ла) в територіальній громаді? Хочеш працювати в організації, що реалізовує проєкти у галузі співробітництва задля розвитку України? Ми запрошуємо тебе в команду!

Якщо ти координував(ла) та реалізовував(ла) проєкти, зокрема міжнародні, вмієш координувати роботу команди в рамках проєктних задач, знаєш сферу державного управління та/або місцевого самоврядування і процес децентралізації, володієш українською та англійською (не нижче рівня С1) мовами - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист англійською мовою (макс. 3000 символів) до 26 березня 2021 р. на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прес-релізи, ньюзлеттери, брендбуки, веб-сторінки, соціальні медіа... Почуваєшся в комунікаціях як риба у воді? Тоді долучайся до команди Представництва Фонду міжнародної солідарності, що працює у галузі співробітництва задля розвитку України!

Якщо маєш досвід роботи у сфері комунікацій, досвід підготовки прес-матеріалів, ведення веб-сайтів та сторінок в соціальних мережах, володієш українською та англійською (не нижче рівня В2) мовами - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист англійською мовою (макс. 3000 символів) до 26 березня 2021 р. на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Маєш досвід роботи з місцевий самоврядуванням або територіальними громадами? Цікавишся темою цивільного захисту? Готовий(-а) стати частиною команди, що працює у галузі співробітництва задля розвитку України? Тоді долучайся до нас!

Якщо маєш досвід роботи асистентом проєктів, зокрема в проєктах, пов'язаних з наданням міжнародної допомоги, маєш досвід з організації заходів, досвід підготовки документів, необхідних для реалізації проєктів, володієш українською та англійською (не нижче рівня В2) мовами - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист англійською мовою (макс. 3000 символів) до 26 березня 2021 р. на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Децентралізація, цивільний захист, безпека в громадах, командна робота... Ці слова - про вакансію Твоєї мрії? Тоді ми шукаємо саме Тебе! Долучайся до команди Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні!

Якщо маєш досвід координації проєктів та вмієш координувати роботу команди в рамках проєктних задач, володієш українською, російською та англійською (не нижче рівня С1) мовами, орієнтуєшся в безпековій тематиці - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист англійською мовою (макс. 3000 символів) до 26 лютого 2021 р. на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Протягом останніх двох місяців в рамках проєкту «Підтримка процесу децентралізації: розвиток компетенцій об’єднаних територіальних громад у сфері надання соціальних послуг» відбулися два раунди зустрічей. Зустрічі відбулися в рамках першого компоненту проєктуяким є Навчальні семінари з управління наданням соціальними послугами, і, таким чином, було вже проведено 6 із 10 запланованих семінарів. 

 У рамках Програми ЄС «EU4Skills» ми розробили новий програмний документ для запуску послуг професійної орієнтації та консультування. Він визначає цілі та методи надання послуг профорієнтації у всій освітній системі України. Запрошуємо до громадського обговорення проєкту концепції професійної орієнтації в новій українській школі.

9 грудня розпочав свою роботу Відкритий простір "Кольорове життя".  Простір був створений за підтримки Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні на базі Ніжинського територіального центру соціального обслуговування для людей похилого віку та осіб з інвалідністю. Він включає кілька локацій – концертну, ігрову та спортивну. 

Сосницька ОТГ Чернігвіської області презентувала безкоштовний громадський велопрокат для мешканців громади. Мета проєкту, реалізованого за підтримки Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні, - зробити соціальні послуги ближчими до отримувачів.

8 грудня 2020 року в Сновській ОТГ Чернігівської області відбулося відкриття «Простору активного довголіття» для людей похилого віку Сновщини. Цей проєкт став можливим завдяки підтримці Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні та наполегливій роботі та бажанню Сновської громади зробити простір для навчання та активного відпочинку для старших осіб та осіб з інвалідністю.

25 листопада відбувся черговий вебінар для фахівців соціальної сфери з громад Чернігівської області. Темою вебінару стали соціальні послуги, що спрямовані на осіб похилого віку та аналіз ситуації послуг для таких осіб у громадах. Польські експерти представли приклади польських органів місцевого самоврядування щодо планування та реалізації послуг для осіб похилого віку, а також розповіли про проблеми вікової дискримінації та доступності і безбар'єрності.

НОВИНИ

Шукаємо провідного експерта проєкту

квіт. 13, 2021
Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні шукає провідного експерта проєкту…

ВАКАНСІЯ! Шукаємо офіс-менеджера!

бер. 16, 2021
Ти організований(а), відповідальний(а), комунікабельний(а)? Готовий(а) працювати над…

ВАКАНСІЯ! Шукаємо координатора проєкту!

бер. 15, 2021
Маєш досвід у координації та реалізації проєктів? Знаєш сферу місцевого самоврядування,…

ВАКАНСІЯ! Шукаємо спеціаліста з комунікацій!

бер. 15, 2021
Прес-релізи, ньюзлеттери, брендбуки, веб-сторінки, соціальні медіа... Почуваєшся в…