29-30 липня до громад Черкаської області – потенційних учасниць проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» здійснили перші верифікаційні візити представники проєкту, серед яких також був пан Марек Ковальські, голова керуючого комітету проєкту, Генерал Державної Пожежної Служби Республіки Польща у відставці.

Під час зустрічей із головами, заступниками голів, старостами та начальниками відділів з питань цивільного захисту населення та інших структурних підрозділів Канівської та Золотоніської міських рад, Будищенської та Мошнівської сільських рад, а також із представниками Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області команда проєкту обговорила основні засади можливої участі громад у проєкті та оглянули приміщення, в яких можуть розміщуватись осередки Добровільних пожежних команд.

Висловлюємо вдячність Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області за підтримку та сприяння в організації візитів.   

 

Проєкт реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми "U-LEAD з Європою" і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

 

НОВИНИ

«Придибенції по-барськи: простір для спілкування…

вер. 28, 2021
Фото Відділу соціальної політики та охорони здоров'я Барської міської ради…

«Адаптуємо побачене під наше законодавство,…

вер. 13, 2021
Учасники навчальних візитів до центрів надання соціальних послуг у Польщі діляться…

Оголошуємо…

вер. 02, 2021
Фонд міжнародної солідарності щиро вітає…

Боротьба з COVID-19: «Конвой Солідарності» прибув…

серп. 27, 2021
24 серпня з Польщі до Києва прибув «Конвой Солідарності» - гуманітарний конвой для…