24 серпня з Польщі до Києва прибув «Конвой Солідарності» - гуманітарний конвой для надання допомоги у боротьбі з COVID-19. Двадцять одна вантажівка доправила через кордон апарати ШВЛ, кисневі концентратори, кардіомонітори та інше медичне обладнання, яке у разі спалаху хвороби допоможе врятувати життя сотням українців. Також українська сторона отримала 1 500 000 напівмасок FFP2, одноразові рукавички, дезінфікуючі рідини у великій кількості.

Більше 4 млн. євро – така сукупна вартість товарів, які Президент Республіки Польща Анджей Дуда передав на руки міністра охорони здоров'я України Віктора Ляшка. Конвой організовано у відповідь на запит Місії України при НАТО. Оператором «Конвою Солідарності» був Фонд міжнародної солідарності у співпраці з Державним агентством стратегічних резервів Республіки Польща, Урядовим центром безпеки та Польською Поштою.

Польща послідовно підтримує Україну у скрутний час. У 2020 році до Києва прибув перший гуманітарний конвой з РП загальною вагою 130 тонн. Це були маски та інші засоби індивідуального захисту для українських лікарень. Крім того, минулого року Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні передало українським партнерам товарів необхідних для боротьби з Covid-19 на загальну суму близько 3,2 млн гривень.

НОВИНИ

«Вогнеборці»: внесено зміни до бюджетної…

трав. 24, 2022
Фото: Суспільне Полтава Представники Державної Служби України з надзвичайних ситуацій та…

Громади отримали першу поставку спецодягу для…

груд. 30, 2021
У грудні 2021 року громади-учасниці проєкту «Вогнеборці» з 10 областей України отримали…

EU4Skills: У 8 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ШКОЛИ ОТРИМАЛИ…

груд. 28, 2021
Понад 3000 учнів початкових класів у 8 областях України вже отримали посібник з…

«Форум кращих практик»: громади презентують свої…

груд. 22, 2021
9-10 грудня в Києві відбувся «Форум кращих практик» - підсумкова конференція діяльності…