24 серпня з Польщі до Києва прибув «Конвой Солідарності» - гуманітарний конвой для надання допомоги у боротьбі з COVID-19. Двадцять одна вантажівка доправила через кордон апарати ШВЛ, кисневі концентратори, кардіомонітори та інше медичне обладнання, яке у разі спалаху хвороби допоможе врятувати життя сотням українців. Також українська сторона отримала 1 500 000 напівмасок FFP2, одноразові рукавички, дезінфікуючі рідини у великій кількості.

Більше 4 млн. євро – така сукупна вартість товарів, які Президент Республіки Польща Анджей Дуда передав на руки міністра охорони здоров'я України Віктора Ляшка. Конвой організовано у відповідь на запит Місії України при НАТО. Оператором «Конвою Солідарності» був Фонд міжнародної солідарності у співпраці з Державним агентством стратегічних резервів Республіки Польща, Урядовим центром безпеки та Польською Поштою.

Польща послідовно підтримує Україну у скрутний час. У 2020 році до Києва прибув перший гуманітарний конвой з РП загальною вагою 130 тонн. Це були маски та інші засоби індивідуального захисту для українських лікарень. Крім того, минулого року Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні передало українським партнерам товарів необхідних для боротьби з Covid-19 на загальну суму близько 3,2 млн гривень.

НОВИНИ

«Придибенції по-барськи: простір для спілкування…

вер. 28, 2021
Фото Відділу соціальної політики та охорони здоров'я Барської міської ради…

«Адаптуємо побачене під наше законодавство,…

вер. 13, 2021
Учасники навчальних візитів до центрів надання соціальних послуг у Польщі діляться…

Оголошуємо…

вер. 02, 2021
Фонд міжнародної солідарності щиро вітає…

Команда «Вогнеборців» відвідала 5 областей за…

серп. 11, 2021
Тривають верифікаційні візити до громад в рамках проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення…