Запрошуємо зацікавлених представників органів місцевого самоврядування та системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій на відкритий вебінар із експертами проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні»! 

 

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні в рамках реалізації програми «EU4Skills: кращі навички для сучасної України» шукає виконавця послуги друку пілотного накладу посібників з профорієнтації для учнів 1-4 класів в рамках освітнього експерименту.

 

Маєш досвід роботи у комінукації і хочеш працювати у галузі співробітництва задля розвитку України? Знаєшся на веденні веб-сторінок та соціальних медіа, вмієш писати простими словами тексти про складне, розумієш, що таке фандрейзинг, і головне - маєш мотивацію рости і розвиватися в команді? Тоді долучайся до нас!

 

Якщо маєш досвід роботи у сфері комунікації, а саме - досвід підготовки прес-матеріалів, ведення веб-сайтів та сторінок в соціальних мережах, володієш українською та англійською (не нижче рівня В2) мовами - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист англійською мовою (макс. 3000 символів) до 31 липня 2021 р. на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши у темі листа "Вакансія спеціаліста з комунікації".

Інформуємо, що процедура відбору пропозицій на виконання послуги, проведена Представництвом Фонду міжнародної 

солідарності в Україні відбулася.  До 07.07.2021 до 17.00 у відповідь на оголошення № 2021/06/12 надійшла 1 (одна) пропозиція. 

Інформуємо, що процедура відбору пропозицій на виконання послуги, що полягає в загальному юридичному супроводі діяльності Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні при реалізації Представництвом своїх завдань відповідно до програмних документів та в рамках реалізації проєктів, проведена Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні відбулася.

До 08.06.2021 до 17.00 у відповідь на оголошення № 2021-06-08 надійшли 2 (дві) пропозиції.

Інформуємо, що процедура відбору пропозицій на виконання послуги, проведена Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні відбулася. 

До 17.05.2021 до 17.00 у відповідь на оголошення № 2021/06/14 надійшла 1 (одна) пропозиція.

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує усіх  зацікавлених  податися на позицію довгострокового експерта проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».   

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні в рамках реалізації завдань поточної та   проєктної діяльності  в Україні шукає постачальника для реалізації послуги, що полягає в загальному юридичному супроводі діяльності Представництва.

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує усіх зацікавлених  податися на позицію тренера проєкту «Вдосконалення системи психологічної підтримки в громадах, що надають соціальні послуги ветеранам АТО/ООС».  

Фонд міжнародної солідарності з центральним офісом у Варшаві шукає фахівця для реалізації послуги, що полягає в  ex-post оцінюванні проєктної діяльності Фонду міжнародної солідарності в напрямку підтримки реформи соціальної політики в Україні 

В рамках проведення конкурсу для відбору громад-учасниць в рамках проєкту з цивільного захисту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні підготувало відповіді на питання, що найбільш часто виникають у громад-учасниць.

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні у рамках Програми «U-LEAD з Європою» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща оголошує конкурс для відбору громад-учасниць в рамках 3-річного проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».

НОВИНИ

«Придибенції по-барськи: простір для спілкування…

вер. 28, 2021
Фото Відділу соціальної політики та охорони здоров'я Барської міської ради…

«Адаптуємо побачене під наше законодавство,…

вер. 13, 2021
Учасники навчальних візитів до центрів надання соціальних послуг у Польщі діляться…

Оголошуємо…

вер. 02, 2021
Фонд міжнародної солідарності щиро вітає…

Боротьба з COVID-19: «Конвой Солідарності» прибув…

серп. 27, 2021
24 серпня з Польщі до Києва прибув «Конвой Солідарності» - гуманітарний конвой для…