Фонд міжнародної солідарності з центральним офісом у Варшаві шукає фахівця для реалізації послуги, що полягає в  ex-post оцінюванні проєктної діяльності Фонду міжнародної солідарності в напрямку підтримки реформи соціальної політики в Україні 

В рамках проведення конкурсу для відбору громад-учасниць в рамках проєкту з цивільного захисту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні підготувало відповіді на питання, що найбільш часто виникають у громад-учасниць.

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні у рамках Програми «U-LEAD з Європою» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща оголошує конкурс для відбору громад-учасниць в рамках 3-річного проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні шукає аудиторську компанію для проведення аудиторської перевірки за 2020 рік за ініціативою Представництва.

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні шукає перекладачів з української на польську та з польської на українську мову.

В обов’язки перекладачів входитиме письмовий та/або усний (синхронний і послідовний) переклад текстів під час реалізації проєктів та програмних і внутрішніх документів Представництва.

Інформуємо, що процедура відбору пропозицій на виконання послуги, проведена Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні відбулася. 

До 25.04.2021 до 17.00 у відповідь на оголошення № 2021/04/01 надійшло 8 (вісім) пропозицій.

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні шукає фахівця з оцінювання проєктної діяльності Фонду у сфері підтримки реформи соціальної політики в Україні.

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні шукає провідного експерта проєкту «Вдосконалення системи психологічної підтримки в громадах, що надають соціальні послуги ветеранам АТО/ООС». 

Ти організований(а), відповідальний(а), комунікабельний(а)? Готовий(а) працювати над малими задачами і рости й розвиватися в команді? Хочеш працювати в організації, що реалізовує проєкти у галузі співробітництва задля розвитку України? Тоді долучайся до нас!

Якщо маєш досвід роботи офіс-менеджером, вмієш користуватися програмами Excel, Word, MS Teams, вмієш працювати в команді з використанням «хмарних технологій», володієш українською мовою - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист українською або англійською мовою (макс. 3000 символів) до 26 березня 2021 р. на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Маєш досвід у координації та реалізації проєктів? Знаєш сферу місцевого самоврядування, державного управління або працював(ла) в територіальній громаді? Хочеш працювати в організації, що реалізовує проєкти у галузі співробітництва задля розвитку України? Ми запрошуємо тебе в команду!

Якщо ти координував(ла) та реалізовував(ла) проєкти, зокрема міжнародні, вмієш координувати роботу команди в рамках проєктних задач, знаєш сферу державного управління та/або місцевого самоврядування і процес децентралізації, володієш українською та англійською (не нижче рівня С1) мовами - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист англійською мовою (макс. 3000 символів) до 26 березня 2021 р. на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прес-релізи, ньюзлеттери, брендбуки, веб-сторінки, соціальні медіа... Почуваєшся в комунікаціях як риба у воді? Тоді долучайся до команди Представництва Фонду міжнародної солідарності, що працює у галузі співробітництва задля розвитку України!

Якщо маєш досвід роботи у сфері комунікацій, досвід підготовки прес-матеріалів, ведення веб-сайтів та сторінок в соціальних мережах, володієш українською та англійською (не нижче рівня В2) мовами - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист англійською мовою (макс. 3000 символів) до 26 березня 2021 р. на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Маєш досвід роботи з місцевий самоврядуванням або територіальними громадами? Цікавишся темою цивільного захисту? Готовий(-а) стати частиною команди, що працює у галузі співробітництва задля розвитку України? Тоді долучайся до нас!

Якщо маєш досвід роботи асистентом проєктів, зокрема в проєктах, пов'язаних з наданням міжнародної допомоги, маєш досвід з організації заходів, досвід підготовки документів, необхідних для реалізації проєктів, володієш українською та англійською (не нижче рівня В2) мовами - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист англійською мовою (макс. 3000 символів) до 26 березня 2021 р. на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

НОВИНИ

Психологічна підтримка для ветеранів АТО –…

черв. 17, 2021
14-15 червня у Чернігові відбувся навчально-ознайомчий тренінг проєкту «Вдосконалення…

Фонд підписав меморандум про співпрацю з…

черв. 11, 2021
Голова правління Фонду міжнародної солідарності Рафал Дзєньчоловський та Голова…

Обмін досвідом між Польщею і Україною – семінар…

черв. 11, 2021
10 червня 2021 року відбувся семінар «Практичний досвід впровадження методики CAF у…

Психологічна допомога для ветеранів та їхніх…

черв. 08, 2021
Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні розпочало реалізацію…