Розширюємо нашу комунікаційну команду! Шукаємо спеціаліста(-ку) з комунікації! Маєш досвід роботи у комінукації і хочеш працювати у галузі співробітництва задля розвитку України? Вмієш писати просто про складне, знаєшся на веденні сторінок у соціальних медіа та наповненні веб-сайтів, хочеш рости і розвиватися в команді? Тоді ми шукаємо саме тебе!

Якщо маєш досвід підготовки публікацій та організації заходів, цікавишся міжнародними проєктами, володієш українською та англійською (не нижче рівня В2) мовами - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист англійською мовою (макс. 3000 символів) до 23 жовтня 2022 року на адресу електронної пошти: sfplua_vacancies@solidarityfund.pl , зазначивши у темі листа "Вакансія 2022/UA/REP-2".

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує до подання пропозиційз надання послуги щодо надання складських послуг на території складських приміщень розміром від 1500 кв.м. до 2500 кв.м., вказаних Замовником у Львові або околицях (не більше 15 км.)  

Оголошення № FSM-2022-09-08 

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує усіх зацікавлених надіслати заявку з пропозицією надання послуг відповідно до нижченаведених критеріїв: 

 

 

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує до подання пропозиційз надання послуги щодо оренди складських приміщень у Львові або в околицях (не далі ніж 15 км) для складування товарів, придбаних на території Європейського Союзу з призначенням для гуманітарної допомоги Україні. 

Бажаєш взяти участь у важливому гуманітарному проєкті? Маєш досвід роботи у сфері проєктого менеджменту та реалізації проєктів? Вмієш працювати  з документацією та готувати фінансову і програмну звітність? Готовий(-а) стати частиною команди, що працює у сфері співробітництва задля розвитку України? Тоді запрошуємо до команди Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні!

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні у зв’язку з підготовкою до потенційного впровадження нового проекту, запрошує охочих працювати у сфері цивільного захисту, зокрема, підтримки добровільного пожежного руху в громадах України. У разі позитивного рішення від донорської організації щодо підтримки даного проєкту та підписання грантової угоди на реалізацію проєкту – кандидату/кандидатці, що успішно пройде відбір – буде запропоновано працевлаштування на час реалізації проєкту (очікувано - 6 місяців).

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні у зв’язку з підготовкою до потенційного впровадження нового проєкту, запрошує охочих працювати у сфері цивільного захисту, зокрема, підтримки добровільного пожежного руху в громадах України. У разі позитивного рішення від донорської організації щодо підтримки даного проєкту та підписання грантової угоди на реалізацію проєкту – кандидату/кандидатці, що успішно пройде відбір – буде запропоновано працевлаштування на час реалізації проєкту (очікувано - 6 місяців).

Маєш досвід роботи на посаді помічника бухгалтера або фінансового менеджера громадської організації чи практику студента – випускника у відділі фінанси та бухгалтерія? Хочеш рости і розвиватися в міжнародні команді? Запрошуємо до нас! 

Якщо ти знаєшся на програмах Excel, 1С/БАС, розбираєшся в податковому законодавстві у сфері нарахування оплати праці та кадрового обліку, вільно володієш українською мовою та навичками ділового листування - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист українською або англійською мовою (макс. 3000 символів) до 28 серпня 2022 року на адресу електронної пошти: sfplua_vacancies@solidarityfund.pl, зазначивши у темі листа "Вакансія 2022/UA/REP-1".

ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОДОВЖЕНИЙ! Чекаємо на пропозиції виконавців до 06.09.2022 року до 17:00. Оголошення результатів - до 09.09.2022 року.

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує до подання пропозицій з надання послуги розробки  нової  Інтернет-сторінки  Представництва  Фонду міжнародної солідарності в Україні  відповідно  до  бріфу  та  її  подальшої  технічної  підтримки.

 

Маєш досвід роботи у комінукаціях від одного року і хочеш працювати у галузі співробітництва задля розвитку України? Знаєшся на алгоритмах соціальних мереж, вмієш писати простими словами тексти про складне, розумієш, що таке дедлайни і фактчекінг, і головне - маєш мотивацію рости і розвиватися в команді? Тоді долучайся до нас! 

Якщо ти цікавишся міжнародними проєктами, хочеш покращувати свої навички SMM та копірайтингу, володієш українською та англійською (не нижче рівня В2) мовами - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист англійською мовою (макс. 3000 символів) до 21 серпня 2022 року на адресу електронної пошти: sfplua_vacancies@solidarityfund.pl , зазначивши у темі листа "Вакансія 2022/UA/Hum-2".

До уваги експертів у сфері пожежної безпеки! 

 

Проект «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», що реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми "U-LEAD з Європою" і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща запрошує експертів – осіб, які мають досвід і власні пропозиції щодо розвитку добровільного пожежного руху в Україні, а саме: 

  • діючих працівників сфери пожежної безпеки різних рівнів та різних форм власності; 
  • осіб, які проводять дослідження у сфері пожежної безпеки; 
  • представників громадського сектору, що працюють у сфері пожежної безпеки з громадами; 
  • представників громад, відповідальних за сферу пожежної безпеки та ін. фахівців вказаного спрямування;  

до участі в онлайн круглому столі щодо проблем та перспектив розвитку добровільного пожежного руху в Україні, який відбудеться 9 серпня 2022 року (вівторок) o 14.00 год.

 

Тривалість заходу: 2 год. 

 

Для участі в онлайн круглому столі просимо в термін до 28 липня 2022 року включно надіслати: 1) короткі тези свого виступу; 2) своє резюме на ел. пошту lilia.atnazheva@solidarityfund.pl    

 

Вимоги до тез: обсяг 1-2 арк. в форматі Microsoft Word (шрифтом Times New Roman, 14 розміру шрифта, інтервал 1,5). В тезах, будь ласка, відобразіть також Ваше бачення з приводу питання, які конкретні проблеми/виклики (процедурні, технічні, організаційні, законодавчі та ін.) Ви бачите, що не дозволили Україні розвинути активне волонтерство у цивільному захисті. Як пропонуєте їх вирішити? 

 

Відібраним учасникам буде запропоновано підготувати коротку презентацію на круглий стіл та здійснено оплату гонорару за участь у заході. 

 

У разі виникнення питань просимо теж звертатись за ел.поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Лілія Атнажева. 

Шановні представники органів місцевого самоврядуванняміських, селищних та сільських рад!

 

В рамках проєкту, що імплементується у співпраці з BGK (Банком крайового господарства) та фінансується ЄС з метою підтримки сфери пожежного захисту у громадах, запрошуємо зацікавлені громади надіслати мотиваційний лист для потенційного отримання гуманітарної допомоги у вигляді пожежного спорядження, яке може бути використане місцевими пожежними формуваннями, створеними органами місцевого самоврядування або громадськими організаціями, що здійснюють пожежний захист на території громади. 

 

Вимоги до мотиваційного листа:  

  • скан оформленого листа на офіційному бланку громади обсягом не більше 1 аркушу; 
  • має містити мотиваційну частину із обґрунтуванням потреби (чому саме Ваша громада має отримати допомогу) та із зазначенням інформації про вже наявні місцеві пожежні формування, створені органом місцевого самоврядування, або громадські організації, що здійснюють пожежних захист на території громади; 
  • ПІБ контактної особи в громаді з питання отримання пожежного спорядження, номер тел. та ел. пошту для контактів. 

Особливо заохочуємо звертатись громади, де створені та діють Добровільні пожежні команди (ДПК). 

 

Мотиваційні листи прохання надсилати на ел. адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.в термін до 1 серпня 2022 року включно із темою ел. листа “[Назва громади]_Грант BGK”. 

 

Після отримання мотиваційних листів їх буде розглянуто із залученням експертів та визначено громади, до яких спрямується пожежне спорядження. 

Повідомлення про результати розгляду буде надіслано ел. поштою всім громадам, що надішлють заявки, не пізніше 8 серпня 2022 року. 

НОВИНИ

Розпочав діяльність Фонд імені блаженного…

серп. 17, 2022
У зв'язку з російською агресією проти України, з ініціативи Канцелярії прем'єр-міністра…

ВОГНЕБОРЦІ: ПРОПОЗИЦІЇ ДО ПРОЄКТУ ЗАКОНУ № 7557…

серп. 11, 2022
В рамках проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому…

Фонд міжнародної солідарності передав 25 нових…

лип. 04, 2022
1 липня Фонд міжнародної солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Bank…

«Вогнеборці»: внесено зміни до бюджетної…

трав. 24, 2022
Фото: Суспільне Полтава Представники Державної Служби України з надзвичайних ситуацій та…