Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує до подання пропозицій з надання послуги виконання багатосторінкового  макету посібника з професійної орієнтації для закладів професійної (професійно-технічної) освіти в рамках реалізації завдань Програми EU4Skills.

 

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує до подання пропозицій щодо надання послуг перекладів матеріалів для он-лайн курсів та навчально-дидактичних матеріалів для учнів професійно-технічних навчальних закладів в рамках реалізації завдань Програми EU4Skills.

 

Шановні пані та панове, дуже дякуємо всім за зацікавлення проходженням стажування в органах місцевого самоврядування Польщі!

 

Фонд Міжнародної Солідарності, розташований у Варшаві, запрошує до подання пропозицій на виконання запиту, предметом якого є: 

логістичні складські послуги і допомога у перевезенні товарів у рамках гуманітарної допомоги з Польщі в Україну (рамковий договір) 

 

Фонд Міжнародної Солідарності, розташований у Варшаві, запрошує до подання пропозицій на виконання запиту, предметом якого є Оренда складських приміщень (рамковий договір)

 

Фонд міжнародної солідарності оголошує набір на проходження стажування для представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади України в органах місцевого самоврядування Польщі "Добре самоврядування".

 

 

 

Фонд Міжнародної Солідарності, розташований у Варшаві, запрошує до подання пропозицій постачальників логістичних послуг! 

 

Предмет замовлення – логістичні складські послуги і допомога у перевезенні товарів у рамках гуманітарної допомоги з Польщі в Україну (рамковий договір) 

 

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні оголошує конкурс з відбору громад до проєкту «Підтримка процесу децентралізації: розвиток компетенцій територіальних громад у сфері надання соціальних послуг», який буде реалізовуватися протягом 2022 – 2023 рр. та фінансується програмою польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Маєш не менше двох років досвіду роботи у сфері реалізації проєктів? Вмієш і любиш організовувати заходи? Знаєш, як працювати  з документацією та готувати фінансову і програмну звітність? Хочеш працювати для покращення соціальної сфери в Україні? Запрошуємо до команди, що працює у сфері співробітництва задля розвитку України!

 

Якщо маєш досвід проєктної роботи, організації заходів та звітування, володієш українською та англійською (не нижче рівня В2) мовами - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист англійською мовою (макс. 3000 символів) до 09 березня 2022 р. на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Маєш досвід роботи у сфері проєктого менеджменту та реалізації проєктів? Вмієш працювати  з документацією та готувати фінансову і програмну звітність? Цікавишся темою цивільного захисту? Готовий(-а) стати частиною команди, що працює у сфері співробітництва задля розвитку України? Тоді запрошуємо до нас!

 

Якщо маєш досвід проєктної роботи та звітування, володієш українською та англійською (не нижче рівня В2) мовами - надсилай резюме українською мовою та супровідний лист англійською мовою (макс. 3000 символів) до 03 березня 2022 р. на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує усіх зацікавлених у співпраці при реалізації проєктів надіслати заявку з пропозицією надання послуг організації індивідуальних подорожей учасників заходів до та з  місця проведення заходу.

 

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує до співпраці перекладачів з української на польську та з польської на українську мову на 2022 рік.

 

В обов’язки перекладачів входитиме письмовий та/або усний (синхронний і послідовний) переклад текстів під час реалізації проєктів та програмних і внутрішніх документів Представництва.

НОВИНИ

«Вогнеборці»: внесено зміни до бюджетної…

трав. 24, 2022
Фото: Суспільне Полтава Представники Державної Служби України з надзвичайних ситуацій та…

Громади отримали першу поставку спецодягу для…

груд. 30, 2021
У грудні 2021 року громади-учасниці проєкту «Вогнеборці» з 10 областей України отримали…

EU4Skills: У 8 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ШКОЛИ ОТРИМАЛИ…

груд. 28, 2021
Понад 3000 учнів початкових класів у 8 областях України вже отримали посібник з…

«Форум кращих практик»: громади презентують свої…

груд. 22, 2021
9-10 грудня в Києві відбувся «Форум кращих практик» - підсумкова конференція діяльності…