Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує усіх  зацікавлених  податися на позицію довгострокового експерта проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».   

 

Реалізація послуги полягатиме в методологічній підтримці роботи команди проєкту, а також розробці пілотного стандарту документації, яка стосується цивільного захисту, управління реагуванням  на надзвичайні ситуації та управління ризиками на рівні територіальної громади згідного зі стандартами, які використовуються в державах членах ЄС (disaster management and response, risk management in civil protection). Також у взаємодії з командою проєкту потрібно буде розробити пакет щодо вдосконалення правового середовища, яке стосується цивільного захисту. Невід’ємною частиною роботи буде підтримка інших експертів.  

 

Головною метою проєкту є створення умов в територіальних громадах України для самостійної відповідальності за цивільний захист та пожежну безпеку. В проєкті відбирається від 16 до 20 громад, які отримують наставницький супровід та матеріальну допомогу в оцінці стану цивільного захисту та утворенні сучасної добровільної пожежної охорони.  

 

Детальніша інформація доступна за посиланням.

 

Завантажити формуляр.

НОВИНИ

«Вогнеборці»: внесено зміни до бюджетної…

трав. 24, 2022
Фото: Суспільне Полтава Представники Державної Служби України з надзвичайних ситуацій та…

Громади отримали першу поставку спецодягу для…

груд. 30, 2021
У грудні 2021 року громади-учасниці проєкту «Вогнеборці» з 10 областей України отримали…

EU4Skills: У 8 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ШКОЛИ ОТРИМАЛИ…

груд. 28, 2021
Понад 3000 учнів початкових класів у 8 областях України вже отримали посібник з…

«Форум кращих практик»: громади презентують свої…

груд. 22, 2021
9-10 грудня в Києві відбувся «Форум кращих практик» - підсумкова конференція діяльності…