Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує усіх  зацікавлених  податися на позицію довгострокового експерта проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».   

 

Реалізація послуги полягатиме в методологічній підтримці роботи команди проєкту, а також розробці пілотного стандарту документації, яка стосується цивільного захисту, управління реагуванням  на надзвичайні ситуації та управління ризиками на рівні територіальної громади згідного зі стандартами, які використовуються в державах членах ЄС (disaster management and response, risk management in civil protection). Також у взаємодії з командою проєкту потрібно буде розробити пакет щодо вдосконалення правового середовища, яке стосується цивільного захисту. Невід’ємною частиною роботи буде підтримка інших експертів.  

 

Головною метою проєкту є створення умов в територіальних громадах України для самостійної відповідальності за цивільний захист та пожежну безпеку. В проєкті відбирається від 16 до 20 громад, які отримують наставницький супровід та матеріальну допомогу в оцінці стану цивільного захисту та утворенні сучасної добровільної пожежної охорони.  

 

Детальніша інформація доступна за посиланням.

 

Завантажити формуляр.

НОВИНИ

Громада-свято. Соціальні послуги з любов’ю до…

жовт. 19, 2021
«Та це ж громада-свято»! Так гості Чернігівщини відгукуються про Менську територіальну…

Трояндова Алея Пам’яті: у Прилуках готуються до…

жовт. 13, 2021
Напередодні Дня захисників та захисниць України, на Прилуччині відбулося урочисте…

«Придибенції по-Барськи: простір для спілкування…

вер. 28, 2021
Фото Відділу соціальної політики та охорони здоров'я Барської міської ради…