Реагуючи на виклики, спричинені пандемією COVID-19, Міністерство закордонних справ  Республіки Польща та Фонд міжнародної солідарності прийняли рішення про спрямування частини коштів програми «Підтримка демократії» на боротьбу з насідками пандемії в Україні. Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні, пріоритетом діяльності якого є проєкти співпраці для розвитку, спрямовані на підтримку реформи соціальної політики та системи освіти в Україні, розпочало програму підтримку лікарень у кількох регіонах України.

Фонд міжнародної солідарності надає підтримку українським партнерам у боротьбі з COVID-19 виходячи з трьох головних принципів:

  • Допомога – Польща є надійним партнером для України і завжди готова прийти на допомогу в необхідний момент. Теперішня ситуація не є винятком.
  • Солідарність – пандемія це глобальна проблема, яка вимагає універсальних дій. «Міжнародна солідарність», це наша відповідь на виклики сьогодення.
  • Співпраця – вся допомога, що надається є результатом діалогу з українськими партнерами та відповіддю на їхні потреби.

Вибір лікарських закладів був здійснений на підставі низки чинників, таких як підтримка регіонів, в яких реалізовуємо чи реалізували проєкти з розвитку, спрямовані на підтримку об’єднаних територіальних громад (Чернігівська, Львівська області), співпраця з Консульством Республіки Польща, котре допомагає у визначенні потреб лікарень. Також критерієм надання допомоги лікарням є визначення їх Міністерством охорони здоров’я України як опорних у боротьбі з пандемією. Окрім цього, планується надання допомоги ветеранським і військовим шпиталям, оскільки вони мають нижчий рівень забезпечення необхідними засобами та обладнанням, нерідко залишаються поза увагою інших донорів, але за умов коли триває війна на Сході України такі заклади також потребують підтримки.

 

 

Фонд координує свої дії з Посольством Республіки Польща в Україні та Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові. Загальна вартість підтримки становитиме 0,5 млн. польських злотих (близько 3 мільйони гривень). Підтримка надається за рахунок коштів прогами «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.  

 

 

Проєкт співфінансований програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

 

     

НОВИНИ

Шукаємо провідного експерта проєкту

квіт. 13, 2021
Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні шукає провідного експерта проєкту…

ВАКАНСІЯ! Шукаємо офіс-менеджера!

бер. 16, 2021
Ти організований(а), відповідальний(а), комунікабельний(а)? Готовий(а) працювати над…

ВАКАНСІЯ! Шукаємо координатора проєкту!

бер. 15, 2021
Маєш досвід у координації та реалізації проєктів? Знаєш сферу місцевого самоврядування,…

ВАКАНСІЯ! Шукаємо спеціаліста з комунікацій!

бер. 15, 2021
Прес-релізи, ньюзлеттери, брендбуки, веб-сторінки, соціальні медіа... Почуваєшся в…