Solidarity Fund PL in Ukraine

ПОЖЕЖНЕ СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ МІСЦЕВИХ ПОЖЕЖНИХ ФОРМУВАНЬ

Шановні представники органів місцевого самоврядуванняміських, селищних та сільських рад!

В рамках проєкту, що імплементується у співпраці з BGK (Банком крайового господарства) та фінансується ЄС з метою підтримки сфери пожежного захисту у громадах, запрошуємо зацікавлені громади надіслати мотиваційний лист для потенційного отримання гуманітарної допомоги у вигляді пожежного спорядження, яке може бути використане місцевими пожежними формуваннями, створеними органами місцевого самоврядування або громадськими організаціями, що здійснюють пожежний захист на території громади. 

Вимоги до мотиваційного листа:  

  • скан оформленого листа на офіційному бланку громади обсягом не більше 1 аркушу; 
  • має містити мотиваційну частину із обґрунтуванням потреби (чому саме Ваша громада має отримати допомогу) та із зазначенням інформації про вже наявні місцеві пожежні формування, створені органом місцевого самоврядування, або громадські організації, що здійснюють пожежних захист на території громади; 
  • ПІБ контактної особи в громаді з питання отримання пожежного спорядження, номер тел. та ел. пошту для контактів. 

Особливо заохочуємо звертатись громади, де створені та діють Добровільні пожежні команди (ДПК). 

Мотиваційні листи прохання надсилати на ел. адресу lilia.atnazheva@solidarityfund.plв термін до 1 серпня 2022 року включно із темою ел. листа “[Назва громади]_Грант BGK”. 

Після отримання мотиваційних листів їх буде розглянуто із залученням експертів та визначено громади, до яких спрямується пожежне спорядження. 

Повідомлення про результати розгляду буде надіслано ел. поштою всім громадам, що надішлють заявки, не пізніше 8 серпня 2022 року. 

Перейти до вмісту