Solidarity Fund PL in Ukraine

Протидія Covid-19

Реагуючи на виклики, спричинені пандемією COVID-19, Міністерство закордонних справ Республіки Польща та Фонд міжнародної солідарності прийняли рішення про спрямування частини коштів програми «Підтримка демократії» на боротьбу з наслідками пандемії в Україні. Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні, пріоритетом діяльності якого є проєкти співпраці для розвитку, спрямовані на підтримку реформи соціальної політики та системи освіти в Україні, розпочало програму підтримку лікарень у кількох регіонах України.

Фонд міжнародної солідарності надає підтримку українським партнерам у боротьбі з COVID-19 виходячи з трьох головних принципів: 

Вибір лікарських закладів був здійснений на підставі низки чинників, таких як підтримка регіонів, в яких реалізовуємо чи реалізували проєкти з розвитку, спрямовані на підтримку об’єднаних територіальних громад (Чернігівська, Львівська області), співпраця з Консульством Республіки Польща, котре допомагає у визначенні потреб лікарень. Також критерієм надання допомоги лікарням є визначення їх Міністерством охорони здоров’я України як опорних у боротьбі з пандемією. Крім цього, планується надання допомоги ветеранським і військовим шпиталям, оскільки вони мають нижчий рівень забезпечення необхідними засобами та обладнанням, нерідко залишаються поза увагою інших донорів, але за умов коли триває війна на Сході України такі заклади також потребують підтримки.

Фонд координував свої дії з Посольством Республіки Польща в Україні та Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові. Загальна вартість підтримки склала 0,5 млн. польських злотих (близько 3 мільйони гривень).

Проєкт співфінансований програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

DSC_2532_FSM_1
DSC_2588_FSM_1
02
01_2
2
05
DSC_2460_fsm_1

Новини проєкту

Перейти до вмісту