Solidarity Fund PL in Ukraine

Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні

У 2021 році стартував початок нового 3-річного проєкту “Вогнеборці”. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Проєкт спрямований на підтримку системи цивільного захисту населення в громадах України шляхом формування добровільних пожежних команд, допомоги громадам в розробці планів реагування на надзвичайні ситуації та навчальних візитів представників громад, Головних управлінь ДСНС України у відповідних областях громад-учасниць проєкту до Польщі для вивчення польського досвіду у вказаній сфері.

Тож зважаючи на актуальність даної проблеми, очікуємо, що в рамках проєкту 16 територіальних громад отримають як навчально-методичну допомогу з вдосконалення системи цивільного захисту, так і допомогу із забезпечення добровільних пожежних команд спеціалізованим спорядженням.

Проєкт ставить перед собою амбітні цілі – до закінчення трирічного терміну на підставі практичної організації діяльності із сприяння організації цивільного захисту у громадах, залучення вітчизняних та закордонних експертів підготувати рекомендації для оптимізації нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність добровільних пожежних команд на рівні держави.

Більше про добровільний пожежний рух можна дізнатись на сайті www.vognebortsi.in.ua .

Проєкт реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми “U-LEAD з Європою” і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. 

1
2
3
4
6
7

Новини проєкту

Перейти до вмісту