До уваги експертів у сфері пожежної безпеки! 

Проект «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», що реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми “U-LEAD з Європою” і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща запрошує експертів – осіб, які мають досвід і власні пропозиції щодо розвитку добровільного пожежного руху в Україні, а саме: 

  • діючих працівників сфери пожежної безпеки різних рівнів та різних форм власності; 
  • осіб, які проводять дослідження у сфері пожежної безпеки; 
  • представників громадського сектору, що працюють у сфері пожежної безпеки з громадами; 
  • представників громад, відповідальних за сферу пожежної безпеки та ін. фахівців вказаного спрямування;  

до участі в онлайн круглому столі щодо проблем та перспектив розвитку добровільного пожежного руху в Україні, який відбудеться 9 серпня 2022 року (вівторок) o 14.00 год.

Тривалість заходу: 2 год. 

Для участі в онлайн круглому столі просимо в термін до 28 липня 2022 року включно надіслати: 1) короткі тези свого виступу; 2) своє резюме на ел. пошту lilia.atnazheva@solidarityfund.pl    

Вимоги до тез: обсяг 1-2 арк. в форматі Microsoft Word (шрифтом Times New Roman, 14 розміру шрифта, інтервал 1,5). В тезах, будь ласка, відобразіть також Ваше бачення з приводу питання, які конкретні проблеми/виклики (процедурні, технічні, організаційні, законодавчі та ін.) Ви бачите, що не дозволили Україні розвинути активне волонтерство у цивільному захисті. Як пропонуєте їх вирішити? 

Відібраним учасникам буде запропоновано підготувати коротку презентацію на круглий стіл та здійснено оплату гонорару за участь у заході. 

У разі виникнення питань просимо теж звертатись за ел.поштою: lilia.atnazheva@solidarityfund.pl, Лілія Атнажева.