Solidarity Fund PL in Ukraine

Фонд ім. бл. свщм. К. Шептицького

З липня 2022 року Фондом міжнародної солідарності реалізується Програма підтримки українських дітей та жінок в умовах війни в Україні. Програма стала результатом тісної співпраці між польськими та українськими урядовими структурами. Її ініціатором та донором виступила Канцелярія Прем’єр-міністра Республіки Польща. Допомога для дітей та жінок надається в рамках спеціально заснованого Фонду імені блаженного священномученика Климентія Шептицького.

Блж. сщмч. Климентій Шептицький – польський граф, український монах-студит, Праведник народів світу, священнослужитель, який загинув від рук радянської влади. Отець Климентій присвятив себе християнському служінню, а турбота про дітей-сиріт під час Першої світової війни була одним із пріоритетів його діяльності. Ця яскрава особистість, що вважається символом польсько-української єдності, стала покровителем Фонду.

Фінансова підтримка Фондом імені блж. сщмч. Климентія Шептицького буде надана дітям до 18 років, у яких обоє батьків або один із них загинули внаслідок війни в Україні. Жінкам, які перебували в російському полоні, буде надана фінансова та психологічна допомога, а також можливість участі у відпочинково-реабілітаційній поїздці до Польщі. 

Новини проєкту

Перейти до вмісту