Solidarity Fund PL in Ukraine

Цивільний захист з ДПК для громад проєкту ГОВЕРЛА

З 24 жовтня 2022 року почалася реалізація грантового проєкту «Цивільний захист з добровільними пожежними командами (ДПК) для громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»». Метою проєкту є удосконалення системи цивільного захисту в громадах-партнерках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Волинської, Львівської та Полтавської областей шляхом розробки актів органів місцевого самоврядування, проведення навчання та підтримки у створенні добровільних пожежних команд.

У рамках проєкту проводиться аналіз ситуації у сфері цивільного захисту у 25 громадах, організованізовуються навчальні візити для представників громад до Рівненської області для вивчення досвіду роботи добровільних пожежних команд.

Для підготовки членів добровільних пожежних формувань (орієнтовно 12 осіб від громади) проводиться цикл спеціалізованих навчальних заходів.

Також у рамках проєкту передбачається моделювання системи цивільного захисту на місцевому рівні, в тому числі шляхом підготовки проєктів відповідних рішень.

Реалізацію проєкту фінансує Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»). 

Новини проєкту

Перейти до вмісту