Solidarity Fund PL in Ukraine

Цивільний захист з ДПК для громад проєкту ГОВЕРЛА

Проєкт «Цивільний захист з добровільними пожежними командами (ДПК) для громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»» був реалізований у період з жовтня 2022 р. по вересень 2023 р. Проєкт спрямований на вдосконалення системи цивільного захисту в громадах-партнерках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Волинської, Львівської та Полтавської областей шляхом розробки актів органів місцевого самоврядування, проведення навчання та підтримки у створенні добровільних пожежних команд.

Важливість проєкту неможливо недооцінити, оскільки цивільний захист – невідокремлювана складова урядування, адже забезпечення безпеки громадян як у воєнні, так і в мирні часи є однією з ключових функцій держави як інституції, а перелік функцій у цивільному захисті, які мають виконуватись на місцевому рівні, дійсно великий.

У рамках проєкту:

Проєкт сприяв розвитку самоврядування громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», підвищення рівня їх пожежної безпеки, через створення добровільних пожежних команд та механізмів їх функціонування, оскільки – це рух, який об’єднує мешканців громади та розвиває культуру пожежної безпеки. Також, відбулося формування громадського світогляду та громадської позиції підростаючого покоління у сфері пожежної безпеки. Таким чином проєкт сприяв покращенню безпеки для 626,5 тис. осіб – мешканців громад-учасниць.

Проєкт став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Новини проєкту

Перейти до вмісту