2019

Соціальні послуги в ОТГ: підтримка реформи соціальної політики в Україні

Проєкт був спрямований на підтримку реформи соціальних послуг на двох рівнях: на центральному та місцевому. На центральному рівні проєкт полягав у консультативній підтримці Міністерства соціальної політики України. На місцевому рівні проєкт був покликаний допомогти в підготовці кадрів зі сфери соціальних послуг в навчальній (шляхом участі в семінарах з тем самооцінки спроможності громад у наданні соціальних послуг та управління соціальними послугами, а також в навчальних візитах до Польщі) та практичній (фінансова підтримка трьох власних проєктів громад, відібраних сере д учасників під час відкритого набору) площинах.

 

Партнери:

Міністерство соціальної політики України

Асоціація об'єднаних територіальних громад

Громади Чернігівської області

 

Проєкт співфінансований програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

 

 

Підтримка децентралізації освіти - підготовка кадрів управління освітою в українських громадах 

Проєкт є відповіддю на реформу децентралізації управління освітою в Україні в поєднанні з утворенням об'єднаних територіальних громад. Новостворені громади беруть на себе завдання з управління освітою на своїй території, отримують освітні субсидії, організовують шкільну мережу тощо.
У 2016-2018 рр. у рамках проєкту Фонд міжнародної солідарності організував 13 візитів до Польщі для 180 представників громад з 14 регіонів України та відправив польських експертів-практиків на загальнонаціональну конференцію до Києва.

У 2019 р. Фонд організував 2 навчальних візити до Польщі для 27 менеджерів освіти із українських громад та 4 міжрегіональні освітні тематичні конференції. Також Фонд профінансував друк 2 методичних посібників для керівників навчальних закладів та директорів шкіл.

 

Партнери:

SKL International/SALAR - Програма децентралізації освіти в Україні

 

Проєкт співфінансований програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

 

 

2018

 

НОВИНИ

Шукаємо провідного експерта проєкту

квіт. 13, 2021
Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні шукає провідного експерта проєкту…

ВАКАНСІЯ! Шукаємо офіс-менеджера!

бер. 16, 2021
Ти організований(а), відповідальний(а), комунікабельний(а)? Готовий(а) працювати над…

ВАКАНСІЯ! Шукаємо координатора проєкту!

бер. 15, 2021
Маєш досвід у координації та реалізації проєктів? Знаєш сферу місцевого самоврядування,…

ВАКАНСІЯ! Шукаємо спеціаліста з комунікацій!

бер. 15, 2021
Прес-релізи, ньюзлеттери, брендбуки, веб-сторінки, соціальні медіа... Почуваєшся в…