Фонд Міжнародної Солідарності в Україні починає співпрацю з  Проєктом «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» USAID («ГОВЕРЛА»).

 

В рамках грантової угоди Фонд Міжнародної Солідарності розпочав реалізацію проєкту з розвитку системи добровільних пожежно-рятувальних підрозділів у громадах-партнерках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

 

Наша команда продовжує розширювати посилювати спроможності громад у сфері цивільного захисту. Відтак, даний Проєкт передбачає проведення низки заходів для територіальних громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», пов’язаних з оцінкою та покращенням цивільного захисту на території громади. Загалом у реалізації цього Проєкту візьмуть участь 25 громад Львівської, Волинської та Полтавської областей. 

 

Зокрема, громади матимуть можливість отримати рекомендації щодо юридичних та організаційних аспектів створення та розвитку сфери цивільного захисту, в тому числі і щодо діяльності добровільних пожежних команд, включаючи пакет необхідних документів. 

 

В рамках Проєкту плануються навчальні візити до Рівненської області з метою налагодження співпраці та обміну досвідом, а також підготовка очікувано 300 добровільних пожежників, які пройдуть навчання за програмою Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 

 

Заступниця Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Наталія Гнидюк: «Добровільні пожежно-рятувальні команди є важливою складовою формування безпечного та комфортного для проживання середовища у громадах. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» активно допомагає громадам-партнеркам, через посилення дієздатності добровільних пожежних команд, які вже отримали захисний одяг та інше обладнання для реагування на надзвичайні ситуації. Тепер у співпраці з Фондом Міжнародної Солідарності в Україні ми забезпечимо їхню інституційну підтримку та проведемо спеціалізоване навчання добровільних пожежних команд на місцях».

 

Координаторка Проєкту «Цивільний захист з Добровільними пожежними командами (ДПК) для громад ГОВЕРЛА» Лілія Атнажева зазначила: «Команда Фонду Міжнародної Солідарності в Україні з радістю починає співпрацю з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА», адже якісний розвиток систем та механізмів діяльності добровільних пожежно-рятувальних підрозділів в українських громадах - актуальний як ніколи. На прикладі громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» ми хочемо показати, що згуртованість та якісна організація цивільного захисту в громадах здатна врятувати не одне життя».

 

Цю публікацію було створено Фондом Міжнародної Солідарності в рамках проєкту «Цивільний захист з Добровільними пожежними командами (ДПК) для громад ГОВЕРЛА», який став можливим завдяки Агенству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

НОВИНИ

Як авторка в бомбосховищі готує матеріали для…

груд. 05, 2022
Попри війну, навіть під час ракетних обстрілів, українці за підтримки польських партнерів…

Добровільна пожежна команда з'явилася в селі…

груд. 02, 2022
21 листопада на Закарпатті в Нересницькій громаді, яка є найбільшою…

25 громад ознайомилися з досвідом розвитку…

груд. 01, 2022
Представники громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Волинської, Львівської та…

Проміжні підсумки діяльності Фонду імені блж.…

лист. 30, 2022
Фонд імені блж. сщмч. Климентія Шептицького продовжує надавати допомогу тим, хто потребує…