Понад 3000 учнів початкових класів у 8 областях України вже отримали посібник з профорієнтації «Працюємо з природою», розроблений нашою командою в рамках програми EU4Skills. До 2023 року планується вихід 14 посібників у серії «Я досліджую світ професій», і кожен з них розрахований на певну групу професій. 

 

Профорієнтація на ранніх етапах навчання – це цікава дослідницька подорож у світ професій для кожного школяра. Учні дізнаються про роль здібностей та інтересів у різних професіях, вивчають вплив професій на навколишнє середовище, задаються питаннями, ким він або вона хотіли би стати. І в нагоді стануть сучасні інтерактивні посібники серії «Я досліджую світ професій» з QR-кодами та корисними відео!

 

Концепція посібників полягає в тому, щоб допомогти дитині зрозуміти, що їй цікаво робити і як розвиватися в цьому напрямку. Із нашими посібниками школярі визначають свої сильні сторони, планують активності та діють в ситуаціях, пов’язаних із завданнями. За допомогою практичних завдань, експериментів, тематичних запитань вони краще усвідомлюють свої інтереси, здобувають нові знання, вчаться бути уважними до деталей.

 

Програма “EU4Skills: кращі навички для сучасної України”, що фінансується ЄС і державами-членами Німеччиною, Фінляндією, Польщею та Естонією, має на меті підтримку впровадження реформи професійно-технічної освіти в Україні. Серед завдань Програми: підвищити ефективність реформи та покращити якість та привабливість профтехосвіти та її відповідність вимогам ринку праці, а також — модернізувати інфраструктуру та обладнання у вибраних закладах освіти.

 

 

НОВИНИ

Розпочав діяльність Фонд імені блаженного…

серп. 17, 2022
У зв'язку з російською агресією проти України, з ініціативи Канцелярії прем'єр-міністра…

ВОГНЕБОРЦІ: ПРОПОЗИЦІЇ ДО ПРОЄКТУ ЗАКОНУ № 7557…

серп. 11, 2022
В рамках проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому…

Фонд міжнародної солідарності передав 25 нових…

лип. 04, 2022
1 липня Фонд міжнародної солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Bank…

«Вогнеборці»: внесено зміни до бюджетної…

трав. 24, 2022
Фото: Суспільне Полтава Представники Державної Служби України з надзвичайних ситуацій та…