14 листопада в Клубі Кабінету Міністрів відбулася зустріч за участі керівництва Фонду міжнародної солідарності, представників Уряду Польщі та Віцепрем’єрки Ірини Верещук з нагоди вручення грошових сертифікатів і подарунків звільненим з полону жінкам та осиротілим дітям.

 

Програма підтримки Фонду Климентія Шептицького передбачає одноразову допомогу в розмірі близько 80 тис. гривень для жінок, звільнених з російського полону. Діти, які втратили через війну обох чи одного з батьків, – отримують щомісячну допомогу у розмірі майже 5 тис. гривень. 

 

Відтак за 5 місяців діяльності Фонду імені блж. сщмч. Климентія Шептицького грошову допомогу вже отримали 143 жінки та 396 дітей. 

 

Жінки, які повернулись з полону, окрім фінансової, мають можливість отримати також психологічну підтримку та взяти участь у відпочинково –реабілітаційній поїздці до Польщі. 

 

Таким чином, Фонд Климентія Шептицького продовжує втілювати свою місію – допомагати жінкам та дітям, які найбільше постраждали від війни. 

 

Під час заходу Голова Правління Фонду міжнародної солідарності Рафал Дзєнцьоловський зазначив: 

 

“Ми розуміємо, наскільки важливо в такий непростий час для України надавати допомогу тим, хто її потребує найбільше. Створення Фонду Климентія Шептицького - це приклад польсько-української співпраці та порозуміння. Блаженний священномученик Климентій Шептицький є патроном Фонду, тому що в цьому імені переплелися польська та українська історія. Він мав польське коріння, а в часи Другої світової війни рятував дітей в Україні. Це приклад служіння для всіх нас. Будемо й надалі намагатися робити все можливе, аби допомагати українському народові”. 

 

Серед представників Уряду Польщі на зустрічі були присутні віцеспікерка Сейму Республіки Польща Малґожата Ґосєвська, міністр – член Ради Міністрів Республіки Польща Міхал Дворчик, голова Канцелярії Президента Республіки Польща Войцех Колярські та інші високопосадовці.   

 

 

 

Фонд імені блж. свщм. Климентія Шептицького створено з ініціативи Канцелярії Прем'єр-міністра Республіки Польща та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Програма підтримки українських дітей та жінок, які постраждали внаслідок війни в Україні, реалізується Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні та фінансується за рахунок коштів державного бюджету Республіки Польща.

НОВИНИ

Як авторка в бомбосховищі готує матеріали для…

груд. 05, 2022
Попри війну, навіть під час ракетних обстрілів, українці за підтримки польських партнерів…

Добровільна пожежна команда з'явилася в селі…

груд. 02, 2022
21 листопада на Закарпатті в Нересницькій громаді, яка є найбільшою…

25 громад ознайомилися з досвідом розвитку…

груд. 01, 2022
Представники громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Волинської, Львівської та…

Проміжні підсумки діяльності Фонду імені блж.…

лист. 30, 2022
Фонд імені блж. сщмч. Климентія Шептицького продовжує надавати допомогу тим, хто потребує…